Урига: Ми показали, що можемо боротися

Вечір четверга завершився перемогою краківської «Вісли» над бельгійським «Серкль Брюгге» з рахунком 4:1.

Zdjęcie: Uryga: Pokazaliśmy, że potrafimy walczyć

Вечір четверга завершився перемогою «Вісли» (Краків) над бельгійським «Серкль Брюгге» з рахунком 4:1. Незважаючи на перемогу, «Біла Зірка» не змогла подолати поразку у першому матчі на стадіоні «Реймонта», що означало, що вони були змушені відмовитися від участі в Лізі конференцій УЄФА. Після матчу ми поспілкувалися з Аланом Уригою.

Капітан команди з Вавель, оцінюючи матч проти «Черцеле Брюгге», зосередився на емоціях, які виникли після перемоги: «У роздягальні після матчу панували змішані почуття – з одного боку, смуток, а з іншого – задоволення від того, що нам вдалося перемогти та зробити позитивний крок у лігу, що зараз стає найважливішим. Було помітне відчуття невдоволення, особливо враховуючи перший матч, у якому ми пропустили стільки голів, що матч-відповідь був менш захопливим, ніж міг би бути з меншим рахунком на «Реймонті». Ми шкодуємо про це, бо показали, що можемо боротися. Якби перший матч не закінчився з таким результатом, у нас було б набагато більше цих емоцій».

Під час матчу в четвер «Вайт Стар» забила чотири рази, одним із авторів яких був капітан «Вайт Стар». «Звичайно, я завжди маю пам’ятати, що захист — мій пріоритет, але такі моменти, як забитий гол, особливі для захисника та приносять мені багато радості», — зізнався він.

Алан Урига, особливо у складі «Вісли з Плоцька», часто знаходив спосіб перемагати воротарів суперників. Сподіваюся, капітан також регулярно забиватиме голи у «Вавелі». «Я завжди кажу, що знаю собі ціну, коли справа доходить до повітряних дуелей та ударів головою, тому якщо в мене є кілька елементів, як-от хороший навіс, я можу бути небезпечним. Сподіваюся, що цього сезону буде хоча б кілька таких моментів, як проти «Церкла» та «Спартака», – підсумував він.

Краківська команда підійшла до матчу з Брюгге без жодних комплексів, попри важку поразку у другому таймі. «Наше ставлення було абсолютно таким самим, як завжди. Не можу сказати, що щось змінилося в нашому підході до матчу, брифінгу чи мотивації тренера. Можливо, підсвідомо ми відчували менший тиск через результат першого матчу, оскільки знали, що буде дуже важко».

На запитання, чи гравці думали про те, що сталося б, якби перший матч завершився кращим результатом для «Вісли», він відповів: «Ми могли забити ще кілька голів у першому таймі, і тоді могло статися щось видовищне. Перші хвилини матчу були не такими ідеальними, як нам хотілося б, тому з самого початку не було справді такої розслабленої атмосфери. Тільки коли ми зламали тиск бельгійців, проявилася наша впевненість і майстерність, які нам вдалося зберегти до кінця матчу», – пояснив він.

Перемога наприкінці кубкового сезону може стати позитивним поштовхом для краківської команди, яка в неділю зіграє з Котвіцею в Колобжезі. «На мою думку, це найбільший плюс вечора – ми повертаємося до Польщі після перемоги. Ми можемо з позитивними думками готуватися до матчу ліги, який вже не за горами. Завжди важче йти на матч після поразки, як ми пережили у Відні, коли програли з великим рахунком, і атмосфера в команді була поганою. Цього разу ми раді, що настрій буде позитивним, а команда матиме переможну енергію», – підсумував капітан.