Тренерський дует: #GKŁWIS
Матч, зіграний у вівторок, був частиною видатного 6-го туру.
Вівторковий матч у рамках визначного 6-го туру Ліги Betclic 1 не приніс очок "Білій Зірці", яка програла свій перший матч під керівництвом Маріуша Йопа. Підсумки матчу #GKŁWIS підбили тренери обох команд.
Маріуш Йоп - Вісла Краків
«Сильний суперник. У першому таймі нам точно не вистачало правильного ритму, того, як ми хотіли грати. Було забагато простих дій, забагато простих втрат, які, здавалося, підживлювали суперника – особливо біля нашого штрафного майданчика. Я думаю, що другий тайм був набагато кращим з точки зору нашої гри в нападі, створення моментів. Ми створили їх багато, але, на жаль, були неефективними, і суперник завдав потужного удару, який призвів до голу», – підсумував він.
Цього разу Анхель Родадо не зіграв увесь матч, покинувши поле в Ленчні на 58-й хвилині. Що стало причиною заміни? «Анхель не поїхав з нами автобусом на передматчевий тренувальний збір. За день до понеділкового тренування він страждав від отруєння: блювота, діарея та безсонна ніч, тому ми вирішили дозволити йому залишитися вдома та одужати. Після консультації з лікарем та Анхелем у вівторок вранці ми дійшли висновку, що він готовий грати в матчі, і його доставили до готелю. Це було пов'язано з його передматчевими проблемами, де було видно, що він старається, але фізично він не виступав так добре, як раніше. Ми планували, що він зіграє максимум 45 хвилин, але він зміг відіграти ще десять у другому таймі, і це був його максимум на сьогодні. Це і стало причиною його заміни», – пояснив він.
Журналісти запитали, чи шкодує він, що не вніс змін до складу, на що тренер відповів: «Ні, я не думаю, що шкодую. Так склався матч. Він міг пройти зовсім інакше, бо якби ми використали свої моменти, ми могли б забити кілька голів у другому таймі, тому ні. Це рішення, яке я прийняв, і я думаю, що, мабуть, це неправильний спосіб думати про це, принаймні на мою думку, про який я шкодую. Бути тренером – це приймати рішення, і це ті рішення, які я прийняв».
Алан Урига отримав свою четверту жовту картку в матчі #GKŁWIS, що виключає його з гри проти Вісли Плоцьк: «Це картка, яку він не повинен був отримувати. Алан знає, що це дурна та непотрібна картка. Він послабив команду в матчі проти Плоцька. Ось так, більше в команді, в центрі».
Останнє питання стосувалося підтримки президентом Ярославом Крулевським тренера Маріуша Йопа. Чи змінює перша поразка щось у стосунках? «Я не знаю, чи це впливає на наші рішення, бо ми вирішили, що я буду головним тренером до кінця цього календарного року, і ми домовилися поговорити після всіх матчів. Я не знаю, наскільки великий вплив матиме ця зустріч, але я думаю, що у нас попереду ще багато ігрового часу, і саме на цьому я зосереджуся», – підсумував він.
Pavol Staňo - Górnik Łęczna
«Перед матчем проти «Вісли» ми змінили схему. Ми обрали двох нападників, знаючи, що будемо грати на контратаках. Наш підбір гравців був адаптований до цієї стратегії. У попередніх матчах у нас були проблеми з хорошим стартом. Я думаю, що ми дуже добре зіграли в першому таймі проти команди з Кракова. Ми динамічно пресингували, були небезпечними та зосередженими, тому я можу лише позитивно оцінити гру команди в першому таймі. У другому таймі все було трохи інакше. Після пропущеного голу гості грали більш атакуюче та часто перебували у власному штрафному майданчику, але ми відповідали небезпечними контратаками. Ми зберегли позитивний результат проти «Вісли», яка, на мою думку, має один з найкращих складів у всій лізі, і я дуже радий, що ми здобули всі три очки в цьому матчі. Я маю похвалити команду за їхню гру, і тепер ми можемо зосередитися на підготовці до наступного матчу», – сказав тренер «Ленчни».
«Результати останніх матчів не були такими, як ми очікували, але ми не розчаровані своєю грою. Я б сказав, що в нічиїх, а можливо, навіть програних, матчах ми виступили краще, ніж на початку сезону, коли набирали багато очок. Зміни у складі після матчу проти «Одри» були пов'язані з травмами, хворобами та пізнім поверненням Домінікаса Бараускаса та Браніслава Спачіла з тренувальних зборів національної збірної. Усі добре тренуються, тому у нас немає проблем із ротацією стартового складу. Я радий, тому що ця команда працює таким чином, що, окрім двох матчів, ми не програвали. Я знаю, що ми здатні конкурувати із сильнішими командами. Якщо матч пройде так само добре, як проти «Вісли», нам буде легше. Зараз ми набуваємо впевненості та маємо вищі очікування від власної гри. Як представник тренерського штабу, який спостерігає за командою на кожному тренуванні, я вважаю, що команда покращується з кожним тижнем», – додав він.
