Sławomir Chmiel повертається до Академії Wisła
Випускник футбольної академії «Вісла Краків» Славомір Хміль повертається до R22!
Випускник футбольної академії «Вісла Краків» Славомір Хмель повертається до R22! Після трьох років у клубі «Гутнік Краків» 22-річний захисник наступного сезону представлятиме другу команду «Білої Зірки». Хмель підписав річний контракт з можливістю продовження його ще на один сезон.
Ми з нетерпінням чекаємо на такі повернення! Випускник Футбольної академії «Вісла Краків», який у 2021 році виграв титул віце-чемпіона Польщі з командою U-19, повертається до «Реймонта» та наступного сезону гратиме за другу команду «Білої Зірки» у третій лізі. Славомір Хмель підписав з клубом річний контракт, який також включає опцію продовження ще на один сезон.
Правий захисник виступав за «Гутнік» (Краків) протягом останніх трьох років. Він провів загалом 63 матчі у другому дивізіоні, забивши один гол і віддавши п'ять результативних передач. Він також двічі грав у Кубку Польщі «Фортуна».
Славеку, ласкаво просимо назад до R22 і бажаємо успіхів!
