Собчак: Цей матч був не дуже гарним, але ми тримали ситуацію під контролем

Після листопадової перерви на матчі міжнародних команд, «Вісла» здобула три очки у напруженому матчі, зіграному на стадіоні R22.

Zdjęcie: Sobczak: Ten mecz nie był piękny, ale był trzymany przez nas w ryzach

Після листопадової перерви на матчі збірних, «Вісла» здобула три очки у напруженому матчі, зіграному на стадіоні R22. Шимон Собчак, з яким ми поспілкувалися після матчу, віддав дві результативні передачі на голи своїх товаришів по команді.

«Перемога в такому стані – це так чудово. Не лише для нас, гравців, а й для вболівальників, бо ми повинні вірити в кожного з нас до самого кінця. Ми часто говоримо про це, але іноді забуваємо, але потім приходять такі ігри, як та, що проти ГКС, і вона повернула нам так багато з нашого сезону. Я не пам'ятаю, щоб ми так поверталися в цьому матчі. В нашій останній грі ми здобули перемогу в матчі, який був неймовірно важливим для нас. Навіть нічиї не приносять нам радості, тому перемога за таких обставин подвійно приємна», – почав він. «Я хочу наголосити, що нам слід перестати поводитися так, ніби жоден суперник не має права нас чіпати. Так не працює. Кожен суперник хоче робити свою справу, і в матчі бувають моменти, коли потрібно вміти захищатися, іноді навіть граючи низько в обороні. Звичайно, я знаю, що за рахунку 1:1 у мене була гарна нагода, я міг би пробити точніше, і рахунок міг би бути 2:1 на нашу користь. Перш за все, з точки зору поля, я думаю, що ми занадто легко пропускали голи. Після нещодавніх матчів, у яких ми дуже добре діяли в обороні, це малює дещо іншу картину нашої гри. Зрештою, однак, ми задоволені трьома очками, бо саме до цього ми прагнули. Чесно? У цьому матчі йшлося не про стиль, а про перемогу. І так буде до кінця сезону. Ми знаємо, як виглядає таблиця, тому стиль відходить на другий план; ми рахуємо лише очки. Це все, на чому ми будемо зосереджені до кінця року», – додав він.

Одна з результативних передач Собчака була абсолютно незвичайною, оскільки її було забито ззаду. «Американські гірки... Дехто каже, що перший матч був випадковістю. Скажу так: я бачив, як Ігор Сапала відправив хороший довгий пас. Це була практика використання вільних просторів. Можливо, мій таймінг був не ідеальним у тій ситуації, але я бачив, як м'яч летить, і я хотів віддати його Гоку, незважаючи ні на що. Він добре його прийняв, і гол було забито. Понад усе, ми шукали можливості для ударів у цьому матчі. Це було нормально. Можливо, нам все ще бракувало точності, можливо, поле не ідеальне, що іноді не допомагає, коли останній пас здається легким, але виходить інакше. А що стосується тієї останньої передачі та голу, я маю це сильно наголосити, я дуже хочу, щоб це резонувало. Ми сказали собі це по колу після фінального свистка – ми повинні завжди грати до останньої секунди, тому що така влаштована ця ліга, треба підходити до цього таким чином. Я думаю, що ми ще не до кінця усвідомили, чого нам вдалося досягти в цьому матчі. Ми виграли матч, який міг би бути успішним. Зовсім навпаки. Давайте цінувати це, тому що це наш маленький крок, маленьке світло в кінці тунелю, початок чогось більш тривалого», – оголосив він.

Собчак також чудово впорався з воротами Анхеля Баени, віддавши м'яч партнеру по команді з флангу. «Я вже грав на фланзі. Хлопці сміялися, що я, мабуть, хотів би отримувати м'ячі так як нападник. У нас є гравці, які можуть так їх кидати. І що стосується цього розіграшу, все спрацювало. Я прострілив, Енхель влучив у ціль. Якби ми спробували десять разів, я не знаю, скільки разів би нам це вдалося. Це була блискуча контратака і найважливіше завершення. Звісно, ​​останній розіграш матчу, гол, і я думаю, з нашої радості було видно, як сильно ми хотіли цієї перемоги. Я думаю, що як команда ми її заслужили. Я знаю, що матч був не дуже гарним, але ми тримали його під контролем. Ми ні на мить не опускали рук. Навіть коли ми пропустили гол, зробивши рахунок 1:2, з поля були сигнали, що ми можемо змінити хід гри. Ми це зробили!» — продовжив він.