Перші кадрові рішення в резервній команді
Після надзвичайно успішного сезону друга команда «Вісли» тепер може насолоджуватися заслуженою перервою від тренувань та змагань ліги.
Після надзвичайно успішного сезону друга команда «Вісли» тепер може насолоджуватися заслуженою перервою від тренувань та змагань у лізі. Під час перерви в команді відбулися кадрові зміни, а гравці першої команди прощаються з командою «Вісла».
Процес формування команди перед чемпіонатом пов'язаний з нещодавніми кадровими змінами, що відбулися в команді під керівництвом тренера Бартоша Бонка. Штаб наразі шукає підкріплення, а також веде переговори з нинішніми гравцями щодо їхнього майбутнього.
П'ятеро гравців, які минулого сезону грали за другу команду та зробили свій внесок у її підвищення, завершують свою кар'єру в клубі «Реймонт». Якуб Невядомський, Пйотр Цвік, Мацей Гайдара, Олівір Мічек та Аркадіуш Кшижановський залишають команду.
Ці гравці протягом останніх кількох місяців зіграли в численних матчах, продемонструвавши чудову гру. Якуб Невядомський минулого сезону провів на полі вражаючі 2528 хвилин, забивши 8 голів і віддавши 3 результативні передачі. Гравець вже кілька років грає за «Вайт Стар», а також за основний склад.
Пьотр Цвік відомий у «Реймонті» вже давно, і в минулому сезоні він провів на полі 655 хвилин, забивши 2 голи та зробивши аж 6 результативних передач.
Ще один гравець, Аркадіуш Кшижановський, повернувся до «Вісли» під час зимової перерви з орендованого «Далін Мисленіце». Воротар провів чотири матчі на 291 хвилину, двічі не пропустивши жодного ворота.
Олівер Мічек і Мацей Хайдара приєдналися до команди «Вісла» в середині сезону. Перший приєднався до Вавеля на тимчасовому трансфері з Варти Гожув-Велькопольський і зіграв 534 хвилини. Останній був орендований у Подгалє Новий Тарг і відіграв 508 хвилин, забивши один гол.
Панове, дякуємо вам за те, що ви гідно представляєте кольори «Вісли», і бажаємо вам успіхів у подальшій кар'єрі!
