Матч #KOTWIS без участі гостей-уболівальників

Вболівальники «Білої Зірки» не зможуть взяти участь у матчі «Котвіца Колобжег» – «Вісла Краків», запланованому на 1 вересня, через відмову організатора заходу.

Zdjęcie: Mecz #KOTWIS bez udziału kibiców gości

Вболівальники «Білої Зірки» не зможуть взяти участь у матчі «Котвіца Колобжег» – «Вісла Краків», запланованому на 1 вересня, через відмову організатора заходу.

В отриманій нами інформації зазначено: «З жалем повідомляю вам, що через поточні роботи з модернізації нашого стадіону ми змушені відмовити вашим уболівальникам у прибуття. Обсяг робіт є великим, значна частина виконується на території стадіону, включаючи земляні роботи тощо (адаптація нашого стадіону до ліцензійних вимог Betlice I Liga). Під час перевірки на місці поліція чітко заперечувала проти прибуття гостей, що нам зрозуміло».