Ласицький: Команда розлючена

Понеділковий поєдинок між «Віслою» (Краків) і «Аркою» (Гдиня) завершився нічиєю.

Zdjęcie: Łasicki: Drużyna jest wkurzona

Понеділковий матч між «Віслою Краків» та «Аркою Гдиня» завершився нічиєю. Матч, що проходив на стадіоні R22, був сповнений захопливих моментів, голів та суперечок. Однак загалом, очки довелося розділити між собою.

Ігор Ласицький з'явився на полі у другій половині матчу в понеділок. Для гравця "Білої Зірки" це був перший матч після травми: "Це був мій перший матч за довгий час, оскільки я мав проблеми з травмою коліна. Я мав вийти на поле зосередженим на тому, щоб не дати "Арці" забити нам, але, на жаль, це не спрацювало. Вся команда засмучена результатом після цього матчу. Перший тайм був дуже хорошим, у другому таймі ситуація змінилася, можливо, ми також трохи втратили енергію, але я думаю, що у нас був шанс забити ще один гол", - визнав він. «Шкода ситуації з Ангелом, коли він влучив у поперечину. Ми поговорили з суддею, і він надав нам перевагу, тому червоної картки не було. Це мав бути законний захист, але ми в невигідному становищі. Хто знає, що сталося б, якби був фол, гравець «Арки» отримав би червону картку, а ми б отримали штрафний удар. На жаль, нам доводиться з нетерпінням чекати наступних матчів, а наступний у четвер», – сказав Ласицький.

Під час матчу в понеділок Ігор Ласицький вийшов на поле у ​​другому таймі. На запитання, чи готовий він грати зі старту, він відповів: «Звичайно, це був перший матч. Я добре працював у передсезонній підготовці. Потім травма вибила мене з ритму. Я намагаюся бути готовим до гри на всі 100 відсотків. Чи гратиму я зі старту в наступному? Це рішення тренера. Я буду боротися».

Ідеальний рецепт сьогоднішнього результату – ще один хороший матч. І можливість зробити це з'явиться найближчим часом. «Ми хочемо повторити те, що зробили в кубковому матчі проти «Спартака» (Трнава). Я думаю, що це був наш найкращий виступ. Ми повинні перенести цю нервозність на матч у четвер і зробити все можливе, щоб забезпечити позитивний результат», – додав він.

Незважаючи на втрату двох очок, «Вісла» (Краків) грала досить добре. Вони припускалися помилок, але намагалися забезпечити собі всі три очки, що було видно до останньої хвилини. «Ось чому ми такі розлючені. Сидячи на лаві запасних у першому таймі, я бачив зусилля хлопців і поважаю їх за це. У другому таймі все було трохи інакше. «Арка» більше атакувала. Ми вели 2:0, ми повинні були це поважати, але, на жаль, цього не зробили. Ми добре зіграли матч, але все змінилося, і у нас є одне очко. Ми повинні продовжувати грати», – підсумував він.