Кшиштоф Колачик не буде директором Академії Вісли

Після 4 років роботи в Академії Вісла Краків Кшиштоф Колачик завершив свою роботу.

Zdjęcie: Krzysztof Kołaczyk nie będzie Dyrektorem Akademii Wisły

Після чотирьох років роботи в Академії Вісли Краків Кшиштоф Колачик завершив кар'єру. Клуб вирішив замінити директора підрозділу.

Кшиштоф Колачик приєднався до Reymont у лютому 2020 року, коли його було призначено представником Wisła Kraków SA в Академії. У наступні місяці було прийнято рішення доручити йому управління Академією та нагляд за її діяльністю як директору.

Дякую за вашу працю у розвитку Академії та молоді, до зустрічі на футбольному шляху!