Казімєж Москаль покидає «Віслу Краків».
За рішенням Ради директорів, тренер Казімеж Москаль залишає Віслу Краків після трьох місяців.
За рішенням Ради директорів, тренер Казімеж Москаль залишає Віслу Краків після трьох місяців.
Москаль, який був пов'язаний з «Білою Зіркою» як гравець, а згодом і як тренер, завершує черговий розділ своєї кар'єри в команді з Вавеля після 15 офіційних матчів. Під його керівництвом «Вісла» вийшла до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій у європейських змаганнях. По дорозі вони зіграли з «Ллапі», «Рапідом» з Відня, «Спартаком» з Трнави та «Серкль Брюгге». У Першій лізі Betclic команда Москаля зіграла шість матчів, заробивши шість очок.
Дякуємо, тренере, і бажаємо успіхів у майбутній кар'єрі!
Попередній запис
Вісла II: ми знаємо суперника у півфіналі Кубка Польщі
Наступний пост
