Конференція перед #WISCER | Частина 2
На цьому активність ЗМІ на сьогодні не закінчилася.
На цьому активність ЗМІ на сьогодні не закінчилася. Тренер «Серкль Брюгге» Мирон Мусліч також зустрівся з журналістами на передматчевій прес-конференції. Запрошуємо вас читати далі!
«Ми дуже добре підготувалися до цього матчу. Звичайно, ми стежили за «Віслою», особливо за міжнародними матчами проти віденського «Рапіда» та «Спартака» (Трнава). Ми знаємо, що «Вісла» — дуже небезпечна команда, особливо коли вони грають вдома. Ми очікуємо 25 000-27 000 вболівальників, тому очікуємо важкого матчу. Ми знаємо, що у «Вісли» дуже хороший і небезпечний нападник. Він забив два голи в понеділок. Крім того, «Вісла» може грати гнучко, змінюючи схему гри з 4-4-2 на 4-3-3», — почав він. «Звичайно, ми знаємо, що «Вісла» грає у польській першій лізі, але варто лише зайти на цей стадіон, щоб побачити, що це абсолютно найкращий клуб у Польщі з великою історією. Більше того, сам факт виходу «Вісли» до плей-офф Ліги конференцій означає, що це суперник, до якого потрібно ставитися дуже серйозно, тому що вони повинні мати якість. Для мене не має значення, хто є фаворитом у цьому матчі. Ми добре підготовлені, у нас є свій план, але я також не думаю, що доля цього суперництва вирішиться в першому матчі. Завтра ввечері ми зустрінемося з сильним суперником, за яким будуть найкращі вболівальники, які створять чудову атмосферу. Зрештою, все вирішиться у двох матчах, а не завтра», – додав він.
На запитання, чи має намір команда «Брюгге» зосередитися саме на Родадо, тренер відповів: «Звичайно, у нас є план на цей рахунок. Ми знаємо, що він сильний нападник, який може забивати голи з різних позицій. Але «Вісла» — це не лише Родадо. Він проводить чудовий сезон, вже забив десять голів цього сезону, але ми не можемо зосереджуватися на зупинці одного гравця. Ми повинні зосередитися на зупинці «Вісли» як команда. Нам потрібен план для всієї команди, і ми до цього готові. Але ми повинні добре грати як команда».
«Найголовніше для нас те, що ми лише за два кроки від нашої мети – підвищення в класі, яке стане нашою нагородою за останні дванадцять місяців наполегливої праці. Ми спробуємо боротися, але все ще усвідомлюємо, що до нашої мети може залишитися ще два кроки», – продовжив він.
Також було поставлено питання, чи є в команді «Вайт Стар» гравець, якого тренер «Серклу» хотів би бачити у своїй команді. «Яким би був мій бюджет на такого гравця? Наш спортивний директор десь тут, тому я міг би його запитати. Якби я обрав одного гравця «Вісли» тренером, це був би Родадо. Нам потрібно надати номер телефону нашого спортивного директора. Останнім часом у нас гарне фінансове становище, тому це можна зробити», – посміхнувся він.
