Ярослав Кжоска більше не буде головним тренером краківської Вісли
Клуб R22 розлучається зі своїм давнім менеджером Ярославом Кшоською.
Клуб R22 розлучається з Ярославом Кшоською, який давньо його працював менеджером. Його перебування у складі «Вайт Стар» на цій посаді завершується після 14 років.
Ярослав Кшоска вперше приєднався до краківського клубу у 2002 році, де протягом трьох років працював їхнім прес-секретарем. Він повернувся до 13-разових чемпіонів Польщі у 2010 році, коли його було призначено менеджером першої команди.
Кіра, дякуємо, і тримаємо кулачки!
Попередній запис
Вісла II: ми знаємо суперника у півфіналі Кубка Польщі
Наступний пост
