Ярослав Кжоска більше не буде головним тренером краківської Вісли

Клуб R22 розлучається зі своїм давнім менеджером Ярославом Кшоською.

Zdjęcie: Jarosław Krzoska nie będzie dłużej kierownikiem Wisły Kraków

Клуб R22 розлучається з Ярославом Кшоською, який давньо його працював менеджером. Його перебування у складі «Вайт Стар» на цій посаді завершується після 14 років.

Ярослав Кшоска вперше приєднався до краківського клубу у 2002 році, де протягом трьох років працював їхнім прес-секретарем. Він повернувся до 13-разових чемпіонів Польщі у 2010 році, коли його було призначено менеджером першої команди.

Кіра, дякуємо, і тримаємо кулачки!