Інформація "Вісли" Краків щодо матчу з "Медзь Легніца".
Через вихід «Вісли» Краків до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій, клуб звернувся до Департаменту змагань Польської футбольної асоціації з проханням перенести матч проти «Медзь Легніца», який мав відбутися 25 серпня.
Через вихід «Вісли» (Краків) до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій, клуб звернувся до Департаменту змагань Польської футбольної асоціації з проханням перенести матч проти «Медзь» (Легниця), запланований на 25 серпня. Якщо прохання буде задоволено, нова дата матчу буде призначена після консультацій з представниками «Медзь».
Попередній запис
Апеляція на картку Віктора Беджжицького
Наступний пост
