Інформація "Вісли" Краків щодо матчу з "Медзь Легніца".

Через вихід «Вісли» Краків до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій, клуб звернувся до Департаменту змагань Польської футбольної асоціації з проханням перенести матч проти «Медзь Легніца», який мав відбутися 25 серпня.

Zdjęcie: Informacja Wisły Kraków w sprawie meczu z Miedzią Legnica

Через вихід «Вісли» (Краків) до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій, клуб звернувся до Департаменту змагань Польської футбольної асоціації з проханням перенести матч проти «Медзь» (Легниця), запланований на 25 серпня. Якщо прохання буде задоволено, нова дата матчу буде призначена після консультацій з представниками «Медзь».