Гоголь: Я не міг змиритися з тим, що ми можемо програти

Вісла Краків грає далі!

Zdjęcie: Gogół: Nie dopuszczałem do siebie tego, że możemy przegrać

Вісла Краків продовжує грати! Команда тренера Казімєжа Москаля здобула перемогу над «Спартаком» (Трнава) у двоматчевому матчі, розгромивши суперника у затяжній серії пенальті. Патрик Гогол розповів про свої емоції після матчу.

«Ці серії пенальті тривали довго. Звичайно, кожен з нас підійшов до них з великою відповідальністю, бо одна помилка, і все могло закінчитися нічиєю, але я вірив, що після такого матчу ми щось повернемо цими пенальті, бо ми зіграли справді хороший матч, і я не міг повірити, що ми можемо програти. Це були мої перші серії пенальті з такими високими ставками», – почав Гогол.

Я б хотів бачити, як «Вісла» грає так, як вони грають у європейських змаганнях щотижня. Як я можу це зробити? «Мені важко однозначно відповісти на це питання. Ми завжди намагаємося грати так, як грали проти «Спартака». Іноді ці матчі кращі, іноді гірші. Ми можемо лише тренуватися і намагатися завжди грати точно так само, як і в четвер», – сказав він. «Ми серйозно ставилися до кожного матчу і хотіли грати в свою гру. Ми зайшли так далеко, і можемо бути раді, що нам вдалося це зробити досі», – додав він.

Команда «Біла Зірка» влаштовує справжній азарт для своїх уболівальників, але завдяки своєму ставленню вони все ще можуть змагатися на міжнародній арені. «Ми граємо в Європі, і кожен футболіст мріє грати в європейських змаганнях. З такою перемогою, як ми здобули над «Спартаком», ми можемо лише радіти, що все ще можемо представляти нашу країну в цьому змаганні та радувати вболівальників», – заявив він.

Матч проти «Спартака» був неймовірно виснажливим для обох команд, а на горизонті вже матч чемпіонату проти «Арки» з Гдині. Однак півзахисник запевнив: «Ми точно втратили багато сил, бо грали в додатковий час. Але найголовніше — як слід відновитися та в понеділок почати боротьбу за всі три очки».