Дзеджич: Наступного тижня ми зробимо все, щоб постояти за себе

Четвер був повністю присвячений єврокубкам.

Zdjęcie: Dziedzic: Zrobimy wszystko w przyszłym tygodniu, żeby się postawić

Четвер був повністю присвячений європейським змаганням. Краківська «Вісла» зіграла черговий кваліфікаційний матч Ліги конференцій. Цього разу суперником «Білої Зірки» був «Серкль Брюгге». Бельгійці виявилися набагато сильнішими за 13-разових чемпіонів Польщі, перемігши їх з рахунком 6:1. Після матчу ми поспілкувалися з Каролем Дзеджичем.

Оцінюючи матч проти «Церкле», гравець «Вісли» (Краків) зазначив, що результат міг би бути трохи сприятливішим для господарів: «Я думаю, що ми могли уникнути деяких голів у першому таймі, але в цьому матчі ми не були собою. Суперник забирає високий бал, але ми зробимо все можливе, щоб протистояти їм наступного тижня».

Кароль Дзеджич отримав шанс зіграти у другому таймі. Це було гарне випробування для нього проти добре організованого суперника. Як він оцінює зіграний матч? «Ці хвилини точно багато мені дадуть. Я радий, що грав у європейських змаганнях, але результат був таким, яким він був. Я хотів дати команді поштовх і виступити якомога краще. Я зробив усе, що міг. Думаю, ми були трохи приголомшені цими двома ранніми голами, і це було наслідком наших подальших дій на полі. Це схилило чашу терезів на користь нашого суперника», – сказав він.

Гравці «Вісли» з Кракова також мали свої шанси забити під час матчу в четвер. Зрештою, їм вдалося забити лише один раз. «Нам точно потрібні голи, щоб вигравати матчі, але найголовніше — не пропускати їх. Якщо не пропускаєш голів, то обов’язково щось створиш попереду. Якщо ми гратимемо у свою гру, у нас будуть шанси на атаку, але нам потрібно покращити нашу оборону», — прокоментував гравець «Вісли».

Ми також запитали, як суперники у четвер оціняться порівняно зі своїми європейськими суперниками. «Я думаю, що вони, безумовно, були фізично дуже сильними. Гравці добре бігають і добре пересуваються по полю. Порівнюючи «Брюгге» з «Рапідом», австрійці краще використовували м'яч і були більш послідовними в своїх атакуючих рухах», – продовжив він.

Останній післяматчевий коментар стосувався вболівальників «Білої Стар», які знову вийшли на поле для «Реймонта», безсумнівно, продемонструвавши європейський рівень. «Ми дуже цінуємо це. Ми знаємо, що завжди можемо розраховувати на їхню підтримку. Вони з нами від першої до останньої хвилини, і саме це спонукає нас вигравати матчі. Ми зробимо все, щоб виправдати очікування», – підсумував він.