Беджжицький: Наших уболівальників дискримінують
Віктор Беджжицький зайняв місце в центрі захисту поруч з Ігорем Ласицьким під час матчу #PGSWIS.
Віктор Беджжицький зайняв місце в центрі захисту разом з Ігорем Ласицьким під час матчу #PGSWIS. Незважаючи на пропущений гол у ворота команди, щойно вийшла в вищий клас, краківська команда не здавалася та впевнено перемогла суперників з рахунком 3:1.
«Це правда, що матч спочатку складався не на нашу користь, але попри все, ми диктували умови з першої хвилини. Навіть пропустивши той гол, ми продовжували прагнути до воріт. Ми атакували, добре закривали «Погонь» (Седльце) в обороні, а вони навіть не змогли провести значну контратаку. Думаю, що так було з нами вже деякий час, хоча, звичайно, це не завжди призводить до перемоги. Матчі проти «Варти», «Котвиці» і навіть «Одри» стали підтвердженням того, що в цій лізі, якщо швидко не забити перший гол, може бути важко. На щастя, в Седльце ми швидко оговталися від пропущеного голу та виграли матч. Для нас найкраще забивати першими; саме тоді ці команди повинні розкритися. Ми побачили в другому таймі, коли вийшли вперед, як розгортався матч», – описав матч захисник.
У «Погоні» не було багато варіантів в атаці. Їхнім головним інструментом мали бути довгі паси на Подлінського. «Саме на цьому вони зосередилися в цьому матчі. Довгі паси на Подлінського, який має дуже добру фізичну форму. Однак, я думаю, нам це вдалося. Великої небезпеки з цього не було. Стандартні положення також мали бути їхньою зброєю, і саме за це вони отримали пенальті, бо його призначили після штрафного удару. Більшість команд застосовують цей стиль у матчах проти нас. Ми повинні бути зосередженими в цих матчах, намагатися диктувати свої умови, і якщо ми підійдемо до цього таким чином, я думаю, що мало хто в цій лізі зможе нам загрожувати», – проаналізував він.
Дві перемоги поспіль можуть підвищити впевненість команди, якій потрібні і серія, і перемоги. «Перемога завжди вселяє впевненість. Те саме було після матчу проти «Одри». А що стосується «Варти», то ми дуже добре грали в першому таймі, потім випадковий пенальті, гол і справжня нервозність, через що ми не повторили той самий другий тайм. Я думаю, що нам потрібно рухатися в тому ж напрямку, що й зараз, як і проти «Погоні» та «Одри». Нам потрібно домінувати, зупиняти суперника, забивати голи та бути ефективними», – додав він.
Замість перерви для національної збірної, «Вісла» вирушить до Тарнобжега, щоб зіграти з «Сяркою» в 1/8 фіналу. Пізніше в лізі вони зіграють з командами з верхівки турнірної таблиці, зокрема з «Брук-Бет Термаліка Нєцеча». «Це точно будуть інші матчі, але я думаю, що в нашому випадку, як не парадоксально, вони можуть бути для нас легшими. Тому що це будуть більш відкриті матчі, і в нас є своя якість. Я думаю, що результат цих матчів більше нагадуватиме матчі проти «Руха» та «Арки». Ми не вийшли вперед проти «Арки», але виглядали добре. Я очікую таких матчів проти топ-команд першої ліги», – сказав він.
Краківська команда розуміє, що жодного суперника не можна недооцінювати, і пройти далі проти «Сярки» просто необхідно: «Боже збав! У Кубку Польщі ніколи не можна нікого недооцінювати, бо щороку він сповнений сюрпризів. Мене вже двічі вибивали суперники теоретично набагато нижчого рангу, тому я знаю, що це таке. Цим командам нема чого втрачати. Хлопці залишають на полі всі свої амбіції. Я впевнений, що візит такого поважного клубу, як «Вісла», стане величезною подією для Тарнобжега. Я вважаю, що ми повинні підійти до них з ще більшою концентрацією, ніж до матчів ліги. Тут немає поблажливості. Ми повинні грати на повну потужність і дуже, дуже серйозно поставитися до цього матчу».
Перед першим свистком у Седльце гравці "Вісли" побігли до порожньої гостьової зони на знак солідарності з відсутніми вболівальниками. «Ми вирішили ще до матчу, що зробимо такий жест. Наших уболівальників давно не пускають на стадіони, коли ми граємо на виїзді. Назвемо речі своїми іменами – їх просто дискримінують! Немає жодної причини, чому наші вболівальники не можуть нас підтримувати на виїзді. Це змова між клубами, щоб закрити виїзні сектори, коли ми граємо проти них. Відповідним органам давно пора зайнятися цією проблемою, бо це дуже несправедливо по відношенню до нас. Нас позбавляють підтримки, на яку інші клуби можуть розраховувати у виїзних матчах. Звичайно, в Седльце була група наших уболівальників в інших секторах, і ми їм дуже вдячні за те, що вони доклали зусиль, щоб підтримати нас, незважаючи на всі ці труднощі, але це не була організована група. І чесно кажучи, такі ситуації, коли вони сидять серед господарів поля, можуть призвести до ще більшої небезпеки для матчу, для них, ніж якби вони зазвичай приїхали і сиділи у виїзному секторі», – пояснив він, додавши: «Про це потрібно голосно говорити». Висловлюйтеся, не уникайте цієї теми, бо вона просто має закінчитися, а наші вболівальники заслуговують на те, щоб мати можливість підбадьорювати нас у виїзних матчах».
