Zawieszenie piłkarskich rozgrywek w Polsce prawdopodobnie będzie miało bardzo negatywne skutki dla wielu klubów, również tych z Ekstraklasy. Z wielu zespołów każdego dnia napływają coraz niepokojące sygnały. Są jednak kluby, w których ostatnie dni przyniosły bardzo pozytywne wiadomości. Tak bez wątpienia jest Wisła Kraków.

Reklama

Wisła to klub, który można uznać, że radzenie sobie z sytuacjami kryzysowymi ma opanowany do perfekcji. W styczniu 2019 roku wydawało się nawet, że jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów przestanie istnieć. Tak się jednak nie stało, a jest to zasługą wspólnych wysiłków trzech „ratowników” Jakuba Błaszczykowskiego, Tomasza Jażdżyńskiego i Jarosława Królewskich, a także wielkiej liczby niezwykle wiernych i oddanych fanów.

Sytuacja w klubie od tamtego czasu z miesiąca na miesiąc ulegała poprawie i można śmiało powiedzieć, że Wisła konsekwentnie wychodziła na prostą. Wiele wskazuje również, że nieunikniony kryzys związany z pandemią koronawirusa, nie dotknie tak mocno krakowskiego klubu, w porównaniu z innych ekipami występującymi w Ekstraklasie.

Przeczytaj cały artykuł w serwisie goal.pl >>