Wisła jest bliska sfinalizowania trzech kolejnych transferów. W najbliższych dniach do drużyny powinni dołączyć zawodnicy, którzy wzmocnią zarówno defensywę, jak i ofensywę “Białej Gwiazdy”.

Siłę ofensywną naszego zespołu powinien wzmocnić 26-letni Portugalczyk Ze Manuel, który występuje głównie na prawym skrzydle, ale może grać także w ataku.

Ze Manuel całą dotychczasową karierę spędził w Portugalii. Obecnie jest zawodnikiem FC Porto, ale nigdy nie zadebiutował w pierwszej drużynie. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Vitorii Setubal. Na boiskach portugalskiej ekstraklasy rozegrał łącznie 90 spotkań, zdobywając 14 bramek.

Drugim z zawodników, który powinien wkrótce zasilić drużynę Kiko Ramireza jest urodzony w Szwajcarii Albańczyk Vullnet Basha. 27-latek jest defensywnym pomocnikiem, a w zespole Wisły miałby wypełnić lukę po odejściu Krzysztofa Mączyńskiego.

Basha rozpoczynał kariere w Szwajcarii, gdzie reprezentował barwy takich klubów jak Lausanne Sport, Grasshoppers Zurych, Neuchatel Xamax czy FC Sion. Latem 2014 roku przeniósł się do Hiszpanii, gdzie występował w Realu Saragossa, Ponferradinie i UCAM Murcia. Obecnie pozostaje wolnym zawodnikiem. Na swoim koncie ma 81 występów w szwajcarskiej ekstraklasie, a także 69 spotkań i 6 bramek na zapleczu hiszpańskiej elity.

Trzecim z piłkarzy, który ma wzmocnić Wisłę jest chorwacki prawy obrońca Gordan Barić. 22-latek jest wychowankiem Interu Zapresić, z którego w 2013 roku trafił do NK Bistra. Od lipca 2015 roku był piłkarzem Slavena Belupo, w barwach którego występował między innymi z Petarem Brlekiem. W chorwackiej ekstraklasie rozegrał dotychczas 37 spotkań, zdobywając trzy gole.

Z przenosinami do Wisły łączony jest również ukraiński napastnik Artem Dovbyk. 20-latek ostatnio występował w Dnipro Dniepropietrowsku.