W szeregach krakowskiej Wisły pożegnalnym meczem dla Zdenka Odnraska była potyczka z Wisłą Płock. Tymczasem przy okazji konferencji prasowej przed potyczką z Lechem Poznań na specjalne podziękowania w kierunku czeskiego napastnika pozwolił sobie trener „Białej Gwiazdy”.

Maciej Stolarczyk: Wierzę w naprawdę dobre widowisko [konferencja prasowa]

– Bardzo szkoda, że Zdenek więcej z nami nie zagra. W szatni był to wzór profesjonalizmu i pracy, a zarazem dusza zespołu. Mogę o nim mówić w samych superlatywach. Dziękuje mu za to, co dla nas zrobił i liczę na zaproszenie do USA na mecz MLS! – mówił Maciej Stolarczyk w trakcie czwartkowego spotkania z przedstawicielami mediów.

Przypomnijmy, że Ondrasek w krakowskiej drużynie zaliczył łącznie 69 meczów, w których zdobył 21 meczów, a ponadto zanotował 10 asyst. 29-latek trafił do Wisły w 2016 roku z Tromsö IL na zasadzie wolnego transferu.

Trwa promocja Lvbet dla posiadaczy karnetów! Tylko do końca grudnia!

Od nowego roku Odrasek będzie bronił barw FC Dallas, które go trenerem jest Luchi Gonzalez. W tym roku w swojej konferencji drużyna z Dallas zajęła czwarte miejsce. W rywalizacji o awans do fazy finałowej rozgrywek nowa ekipa czeskiego napastnika przegrała 1:2 z Portland Timbers.