Ze sporymi kłopotami kadrowymi piłkarze Wisły Kraków przystąpią do meczu ligowego. Szkoleniowiec teamu z Grodu Kraka nie będzie mógł skorzystać w boju z Wisłą Płock z usług pięciu zawodników, a ponadto czterech musi uważać na napomnienia w postaci żółtych kartek, które mogą wykluczyć z gry w rywalizacji z Legią Warszawa.

Trener „Białej Gwiazdy” przed meczem z „Nafciarzami”

Od dłuższego czasu z powodu kontuzji nie mogą grać Arkadiusz Głowacki i Ivan Gonzalez. Ponadto w gronie piłkarzy mających kłopoty zdrowotne znajdują się: Kamil Wojtkowski, Vullnet Basha, czy Maciej Sadlok.

Mimo że w kadrze krakowskiej ekipy jest dużo piłkarzy z urazami, to jednak optymistyczną wiadomością jest to, że do gry po zawieszeniu z powodu kartek wraca Zoran Arsenić.

Warto jednak zaznaczyć, że czterech zawodników „Białej Gwiazdy” musi uważać na kary od sędziego w postaci żółtych kartek. Aktualnie trzy tego typu napomnienia są na koncie: Jakuba Bartkowskiego, Tomasza Cywki, Nikoli Mitrovicia i Carlitosa. Ewentualna kolejna taka kara dla każdego z wymienionych, może skutkować pauzą w boju z Legią Warszawa, który będzie miał miejsce już w najbliższą niedzielę.

Opracował ŁP