Już jutro piłkarze Wisły zmierzą się na wyjeździe z Lechem Poznań. Podopieczni Macieja Stolarczyka nie są faworytem, ale z pewnością zrobią wszystko, aby sprawić niespodziankę i wywalczyć nawet komplet punktów. Legalny bukmacher STS podwyższył kurs na wygraną Wisły. Wynosi on aż 10.00!

Reklama
Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W standardowej ofercie kurs na zwycięstwo „Białej Gwiazdy” wynosi 5.09. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z wyższego kursu? Wystarczy w dniach 4-5 października założyć konto w STS wpisując w polu „kod promocyjny” kod GOAL. Po pozytywnej weryfikacji konta użytkownik otrzyma zwiększony kurs na to zdarzenie.

Skorzystaj z kodu GOAL w STS

Jeżeli zakład na to zdarzenie będzie wygrany, to różnica między standardowym kursem a ulepszonym zostanie przyznana jako bonus. Maksymalny kumulowany bonus jaki można otrzymać w tej promocji wynosi aż 100 zł. Warto pamiętać, że w promocji liczą się tylko pojedyncze zakłady przedmeczowe.

Wpisując kod GOAL przy rejestracji będziesz mógł skorzystać również z bonusu powitalnego do 1200 zł, a także otrzymać freebet 30 zł bez konieczności wpłacenia depozytu. Dodatkowo, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, STS zwróci do 30 zł!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.