Już jutro piłkarze Wisły zmierzą się na wyjeździe z Lechem Poznań. Podopieczni Macieja Stolarczyka nie są faworytem, ale z pewnością zrobią wszystko, aby sprawić niespodziankę i wywalczyć nawet komplet punktów. Legalny bukmacher STS podwyższył kurs na wygraną Wisły. Wynosi on aż 10.00!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W standardowej ofercie kurs na zwycięstwo “Białej Gwiazdy” wynosi 5.09. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z wyższego kursu? Wystarczy w dniach 4-5 października założyć konto w STS wpisując w polu “kod promocyjny” kod GOAL. Po pozytywnej weryfikacji konta użytkownik otrzyma zwiększony kurs na to zdarzenie.

Odbierz darmowy zakład 60 zł bez depozytu od STS

Jeżeli zakład na to zdarzenie będzie wygrany, to różnica między standardowym kursem a ulepszonym zostanie przyznana jako bonus. Maksymalny kumulowany bonus jaki można otrzymać w tej promocji wynosi aż 100 zł. Warto pamiętać, że w promocji liczą się tylko pojedyncze zakłady przedmeczowe.

Wpisując kod GOAL przy rejestracji będziesz mógł skorzystać również z bonusu powitalnego do 1200 zł, a także otrzymać freebet 30 zł bez konieczności wpłacenia depozytu. Dodatkowo, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany, STS zwróci do 30 zł!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.