StarsFight: Jak wyglądają Wasze składy?

0
685

Jak wyglądają Wasze składy w StarsFight? Przypominamy, że w ten weekend serwis WislaKrakow.com do puli nagród konkursu “26. kolejka Ekstraklasy” dołożył pięć książek “Wisła Kraków. Sen o potędze”. Poza nagrodami rzeczowymi do zgarnięcia jest także gotówka!

KONKURS: Zagraj w StarsFight. Wygraj książki i gotówkę! >>

W ostatnim artykule informowaliśmy, którzy Wiślacy punktowali do tej pory najlepiej w StarsFight. Maciej Sadlok w grze typu daily fantasy sports zdobył 42 punkty, o jeden więcej niż Patryk Małecki, a o dwa od Tomasza Cywki i Rafała Boguskiego.

Dziś sprawdziliśmy, jaki skład można zmontować, oczywiście w oparciu o Białą Gwiazdę. Bo przecież wszyscy liczymy na wysoki triumf nad Wisłą Płock!

Aby zmontować taką drużynę, musieliśmy nieco powiększyć swój budżet. Mogliśmy oczywiście budować zespół w oparciu o 50-milionową wyjściową kwotę, ale to byłoby dużo trudniejsze. Dużo więcej zabawy jest wtedy, gdy dodatkowe fundusze nie ograniczają naszej wyobraźni.

Wśród zawodników, którzy uzupełniają nasz skład, wytypowaliśmy m.in. Pawła Brożka, który szykowany jest do gry w piątek. Pamiętajcie, że za żółte kartki pauzuje Patryk Małecki, a występ Zdenka Ondraska ze względu na uraz jest mało prawdopodobny.

Podzielcie się swoimi składami – w komentarzach bardzo prosto możecie przecież dodać plik graficzny (wystarczy kliknąć “Rozpocznij dyskusję…”, a następnie ikonkę “Wyślij zdjęcie”). Róbcie screeny i pokażcie, komu wy zawierzyliście swoje punkty w ten weekend!