Niedziela krakowskiej Wiśle upłynie pod znakiem starcia w ramach siódmej kolejki PKO Ekstraklasy ze Stalą Mielec. Ciekawą ofertę na to spotkanie przygotował nasz partner zakłady bukmacherskie LVBet.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Stal Mielec – Wisła Kraków: Transmisja TV i online

Eksperci bukmachera z siedzibą w Katowicach kurs na zwycięstwo „Białej Gwiazdy” ustalili na 2,60 (stan na godzinę 8:25, kursy mogą ulec zmianie). Remis wyceniono na 3,40. Z kolei wygrana mielczan została ustalona na 2,90.

Załóż konto w LVBet i zyskaj dodatkowy bonus

Dla przedstawicieli obu ekip będzie to wyjątkowe spotkanie, bo pierwsze od wielu lat. Po raz ostatni obie drużyny miały okazję grać ze sobą w lidze w trakcie kampanii 1993/1994. O ile wiślacy w roli gospodarza wygrali wówczas 2:0, to w delegacji przegrali 0:4. Aktualnie w ligowej klasyfikacji obie drużyny plasują się w drugiej połówce. Wisła zadomowiła się na 15. miejscu, z kolei Stal na 13. pozycji, wyprzedzając team z Małopolski o dwa punkty.

Fakt, że w ostatnim czasie obie ekipy nie imponowały popisami strzeleckimi, pozwala przypuszczać, że gradu goli dzisiaj nie będzie. Tym samym warto przyjrzeć się kursowi dotyczącemu liczby goli poniżej 1.0, który na stronie internetowej LVBet zakłady bukmacherskie kształtuje się na 9,50. Wariant, że obie drużyny nie zdobędą bramki, został z kolei wyceniony na 2,14.

Co prawda w ostatnim spotkaniu kontrolnym z udziałem obu teamów padło sześć goli. W każdym razie trudno porównywać sparing do meczu o stawkę. Z bólem sercem stwierdzamy, że bardzo prawdopodobny dzisiaj może być rezultat 0:0. Jaki kurs na taki wynik jest u katowickiego bukmachera? Wynosi on 11,00. Najmniej realny rezultat na dzisiaj według LVBet to natomiast 4:4, który został wyceniony na 251.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.