Sprzedaż biletów i karnetów wstrzymana

0
985
Stadion Miejskim im. Henryka Reymana
fot. Radosław Bełżek

Dzisiejsza decyzja Ministerstwa Zdrowia o zakwalifikowaniu Krakowa do strefy żółtej, a co za tym idzie zwiększeniu obowiązujących obostrzeń sprawiła, że podczas sobotniego spotkania ze Śląskiem Wrocław, na trybunach będą mogli zasiąść kibice w liczbie odpowiadającej tylko 25 procentom miejsc na stadionie. W związku z tym klub w oficjalnym komunikacie poinformował o czasowym wstrzymaniu sprzedaży karnetów i biletów na sobotni mecz.

Informacja Klubu dotycząca organizacji meczu ze Śląskiem Wrocław

“W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i z umieszczeniem Krakowa na liście powiatów objętych strefą żółtą, w sobotnim spotkaniu Białej Gwiazdy ze Śląskiem Wrocław weźmie udział nie więcej niż dwadzieścia pięć procent publiczności.

Sprzedaż karnetów jesień 2020 i sezon 2020/2021 oraz biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław została wstrzymana w celu rozmieszczenia na obiekcie kibiców, którzy nabyli abonamenty i wejściówki, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Oznacza to, że miejsca wybrane przez fanów podczas zakupu ulegną zmianie.

O ewentualnym wznowieniu dystrybucji biletów i karnetów poinformujemy w osobnym komunikacie. Wówczas podany zostanie także adres dedykowanej strony, za pomocą której będzie można sprawdzić nowe miejsce obowiązujące podczas sobotniego meczu.”