Według informacji Mateusza Migi ze „Sport.tvp.pl” niewykluczone, że wkrótce dojdzie do zmiany na stanowisku prezesa Wisły Kraków SA. Dotychczasowego sternika klubu w osobie Rafała Wisłockiego może zastąpić Piotr Obidziński, pełniący aktualnie obowiązki pełnomocnika zarządu ds. restrukturyzacji klubu.

Kadra Wisły Kraków na zgrupowanie w Warce

Przypomnijmy, że Wisłocki od połowy czerwca piastuje również funkcję prezesa Towarzystwa Sportowego Wisła, która jest formalnym właścicielem sekcji piłkarskiej. 33-latek w związku z tym poważnie bierze pod uwagę złożenie rezygnacji ze stanowiska prezesa Wisły Kraków SA. Miejsce Wisłockiego miałby zająć Obidziński. 37-latek miałby być jednak rozwiązaniem tymczasowym, czytamy na łamach „Sport.tvp.pl”.

W kontekście prezesa krakowskiego klubu warto natomiast odnotować, że według doniesień „Sport.tvp.pl” propozycję pracy na tym stanowisku otrzymał Grzegorz Mielcarski. Były reprezentant Polski nie był jednak zainteresowany ofertą, co sprawiło, że przedstawiciele krakowian zaczęli szukać innych rozwiązań.

Warto zaznaczyć, że wskazana na wstępie zmiana nie ma być jedyną, która ma mieć miejsce w klubie z Grodu Kraka. Niewykluczone, że menedżerem krakowian zostanie Maciej Stolarczyk, do którego obowiązków będzie należeć nie tylko prowadzenie drużyny w roli trenera, ale także odpowiadanie za politykę transferową klubu.