W rozegranym w czwartkowe popołudnie sparingowym spotkaniu, Wisła zremisowała 1:1 na wyjeździe z pierwszoligową Odrą Opole. Jedynego gola dla „Białej Gwiazdy” zdobył Paweł Brożek.

Gospodarze czwartkowego meczu szybko objęli prowadzenie, bowiem już w ósmej minucie do bramki Wisły po rzucie rożnym trafił Ivan Martin. Podopieczni Macieja Stolarczyka doprowadzili trzy minuty przed przerwą, bo celnym strzale Pawła Brożka z rzutu karnego. W drugiej połowie kibice nie obejrzeli ani jednego gola i mecz zakończył się remisem 1:1.

W pierwszej połowie w bramce Wisły wystąpił testowany Tobiasz Weinzettel, który jeszcze do niedawna był zawodnikiem Odry Opole. Trener Macieja Stolarczyk miał okazję również przyjrzeć się takim zawodnikom jak Artur Balicki i Emmanuel Kumah. Do gry po kontuzjach wrócili Paweł Brożek i Rafał Boguski.

Odra Opole – Wisła Kraków 1:1 (1:1)
1:0 Ivan Martin 8 min
1:1 Paweł Brożek (k.) 42 min

Wisła Kraków: Weinzettel (46 min – Broda) – Szot, Klemenz, Sadlok (66 min – Hoyo-Kowalski), Pietrzak (46 min – Słomka) – Śliwa (66, min – Boguski), Savicević (46 min – Morys), Plewka, Kumah (89 min – Warczak) – Balicki, Brożek (46 min – Buksa)