We wtorkowe popołudnie zawodników Wisły czeka drugie sparingowe spotkanie podczas zgrupowania w Hiszpanii. Tym razem podopiecznych Joana Carrillo czeka potyczka z węgierskim Videotonem – byłym klubem nowego trenera “Białej Gwiazdy”. Mecz rozegrany zostanie w Benidorm. Początek o 16:30.

Transmisja meczu dostępna tutaj >>

Pierwsze sparingu wiślacy nie mogą zaliczyć do udanych, bowiem musieli uznać wyższość drugiej drużyny Villarreal. Spotkanie zakończyło się wygraną 2:1 Żółtych Łodzi Podwodnych. Dla trenera Joana Carrillo była to pierwsza okazja do zobaczenia swoich nowych podopiecznych w warunkach meczowych.

We wtorek wiślacy staną naprzeciwko węgierskiego Videotonu, który po rundzie jesiennej tamtejszej ekstraklasy zajmuje drugie miejsce w tabeli mając trzy punkty straty do po prowadzącego Ferencvarosu. Kandydat do zdobycia mistrzowskiego tytułu z pewnością będzie wymagającym przeciwnikiem dla zawodników Wisły.

Forum: Rozmawiaj o przygotowaniach do sezonu >>

Videoton jest bardzo dobrze znany trenerowi Wisły Joanowi Carrillo. Hiszpan pracował w tym klubie w latach 2011-2015. Do 2014 pełnił rolę asystenta Paulo Sousy i Jose Manuela Gomesa, a w sezonie 2014/15 samodzielne prowadził drużynę, zdobywając z nią mistrzostwo Węgier. Mimo wywalczenia tytułu pożegnał się z klubem po sezonie.

Piłkarze Videotonu również mają za sobą jedno sparingowe spotkanie. W sobotę zremisowali 1:1 z chińskim zespołem Beijing Renhe.