Działalność Socios Wisła Kraków nabiera rozpędu. Członkowie stowarzyszenia zdecydowali bowiem o wyborze pierwszego celu, na który przeznaczonych zostanie część zebranych składek.

Członkowie Stowarzyszenia głosowali na pięć propozycji zgłoszonych przez nich samych, przez zarząd stowarzyszenia, Akademię Piłkarską Wisły Kraków oraz Wisłę Kraków SA.

W głosowaniu wygrała propozycja przedstawiona przez Akademię Piłkarską Wisły Kraków – “Remont i wyposażenie szatni piłkarskich AP Wisła Kraków”. To pierwszy cel, który zostanie zrealizowany przez działające od jesieni stowarzyszenie. Dzięki temu młodzi zawodnicy trenujący w szkółce Wisły będą mogli w bardzo dobrych warunkach przygotowywać się do treningów i meczów. Obecnie szatnie nie zachęcają swoim wyglądem i wymagają całkowitej przemiany. Ta ma zostać dokonana na wzór zachodnich klubów i służyć przez lata młodym zawodnikom, którzy są przyszłością klubu.

408 członków Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków rozrasta się każdego dnia. Już teraz liczy sobie 408 członków, którzy zadeklarowali comiesięczne wpłacanie składek. Kolejne 62 osoby czekają na weryfikację i przyjęcie. Czy do końca roku liczba członków osiągnie liczbę 500? Jest to całkiem możliwe, bowiem niemal codziennie spływa kilkanaście deklaracji od osób, które chcą dołączyć do stowarzyszenia.

Co otrzymują w zamian? Mają przede wszystkim prawo do decydowania w głosowaniach, na jakie cele zostaną przeznaczone zebrane środki. 

Jak dołączyć do Socios Wisła Kraków? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz rejestracyjny, w którym podajemy swoje dane oraz deklarujemy wysokość miesięcznej składki. Po opłaceniu wpisowego następuje przyjęcie do stowarzyszenia. Formularz i więcej informacji znajdziecie na stronie sociowisla.pl 

Masz wątpliwości? Zadaj pytanie

Masz wątpliwości przed przystąpieniem do Socios Wisła. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania? Po prostu je zadaj! Możesz to uczynić między innymi na twitterze dodając hashtag #Zapytaj_Socios.

Trwa akcja “Kibice piłkarzom”

Cały czas trwa zorganizowana przez Socios Wisła Kraków akcja “Kibice piłkarzom”, mająca na celu zebranie środków na częściowe pokrycie zaległości finansowych klubu względem zawodników. Nie jest tajemnicą, że zdecydowana większość piłkarzy naszej drużyny od kilku miesięcy nie otrzymała wynagrodzenia, a mimo tego wszyscy dawali z siebie wszystko na boiskach.

Obecnie na koncie zbiórki znajduje się już ponad 42,5 tysiąca złotych. Kwota ta zostanie również powiększona o środki uzyskane z licytacji okolicznościowych odznak. Już teraz przekraczają one 4 tysiące złotych.