W niedzielę Wisła rozegra pierwsze oficjalne spotkanie pod wodzą nowego trenera Artura Skowronka. Czy piłkarze “Białej Gwiazdy” będą w stanie przełamać fatalną serię we Wrocławiu, gdzie ich rywalem będzie miejscowy Śląsk? W naszej zapowiedzi znajdziecie aktualne kursy i ofertę bukmacherów, nasze typy i przewidywane składy.

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, ostatnie wyniki

Siedem kolejnych ligowych porażek – tak wygląda obecna fatalna seria Wisły Kraków. Po ostatnim, przegranym 0:1 u siebie meczu z Arką Gdynia, władze klubu uznały, że konieczna jest zmiana na stanowisku trenera. Macieja Stolarczyka zastąpił Artur Skowronek, który bez wątpienia podjął się niełatwej misji. W niedzielę wiślacy za wszelką cenę będą chcieli się przełamać, choć zdają sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne zadanie.

Rozmawiaj o meczu na naszym forum >>

Śląsk, który jest faworytem do wygranej, do niedzielnego spotkania przystąpi w bardzo dobrych humorach. Wrocławianie wygrali bowiem trzy ostatnie ligowe spotkania, pozostawiając w pokonanym polu kolejno Arkę Gdynia (2:1 u siebie), Wisłę Płock (3:1 u siebie) i Łódzki KS (1:0 na wyjeździe).

U siebie piłkarze Śląska w tym sezonie nie doznali jeszcze ani jednej porażki (cztery zwycięstwa i trzy remisy). Tymczasem Wisła w ośmiu dotychczasowych meczach na boiskach rywali zdobyła zaledwie dwa punkty.

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, historia

Wisła liczy z pewnością na trzecie kolejne zwycięstwo we Wrocławiu. W dwóch ostatnich sezonach wygrywała bowiem w stolicy Dolnego Śląska 2:0 i 1:0.

Ostatnie dwa pojedynki, które odbyły się w tym roku, rozegrane zostały w Krakowie. Zakończyły się remisem 1:1 i wygraną Śląska 1:0.

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, sytuacja kadrowa

Trener Śląska Vitezslav Lavicka ma kilka problemów przed niedzielnym meczu. Za kartki pauzuje bowiem Łabojko, a urazy leczą Celeban, Radecki, Marković, Musonda i Łyszczarz.

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że jedynym nieobecnym w zespole gości będzie Michał Mak, którzy narzeka na problemy zdrowotne. Miejsce na ławce prawdopodobnie zajmie Jakub Błaszczykowski.

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, kursy

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, 1×2 kursy
  Wygrana
Śląska
Remis Wygrana
Wisły
 
LVBet 1,58 4,30 6,20 Sprawdź ofertę LVBet
KURSY  
Kursy aktualne na 30.08.2019 11:50

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, typy i przewidywania

Nasza redakcja stawia w niedzielnym meczu na remis. Nasz typ: 1:1.

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, przewidywane składy

Śląsk: Putnocky – Broź, Puerto, Golla, Stiglec – Zivulić, Mączyńśki – Pich, Chrapek, Płacheta – Exposito

Wisła: Buchalik – Burliga, Klemenz, Wasilewski, Sadlok – Basha, Silva – Wojtkowski, Chuca, Boguski – Brożek

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków, transmisja meczu

Niedzielne spotkanie pomiędzy Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków, które rozpocznie się o godzinie 17:30, będzie można obejrzeć na kanałach Canal+, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K.