Wisła Kraków w meczu 15. kolejki Lotto Ekstraklasy, mimo że prowadziła do przerwy 2:0 z Zagłębiem Lubin, to zadbała o dramaturgię, dając sobie strzelić dwa gole po zmianie stron. Ostatnie słowo należało jednak do Pawła Brożka, co sprawiło, że krakowianie wygrali swoje spotkanie 3:2. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia skrótu ze spotkania, który został opublikowany na łamach strony Ekstraklasa.TV.

Maciej Stolarczyk: Brożek pokazał ogromną wartość [konferencja prasowa]

Wisła po trzech meczach bez zwycięstwa wróciła na zwycięski szlak w sobotni wieczór, pokonując team z Dolnego Śląska. Dzięki wygranej nad Zagłębiem piłkarze „Białej Gwiazdy” mają aktualnie na swoim koncie 25 punktów. Dodajmy, że krakowianie po przerwie na spotkania reprezentacyjne zagrają w delegacji z Arką Gdynia.