Szkoleniowiec Wisły Kraków Artur Skowronek żałuje, że jego drużynie, w ostatnim meczu sezonu 2019/20 PKO Ekstraklasy, nie udało się zwycięstwem pożegnać z kibicami. Sobotni mecz z Arką Gdynia zakończył się wygraną 1:0 gości.

– Chcieliśmy zamknąć ten trudny sezon zwycięstwem i podziękować kibicom, bez których trudno byłoby się utrzymać. Myślę, że piłkarzom nie można odmówić zaangażowania – chcieli zdobyć wyrównującą bramkę, jednak czegoś zabrakło w każdej z sytuacji – powiedział szkoleniowiec Wisły Artur Skowronek.

– Cieszę się, że stworzyliśmy drużynę. Gratulacje dla piłkarzy, którzy dzisiaj po raz ostatni zagrali w naszych barwach. Dla Pawła, dla Marcina – za doświadczenie, wsparcie, opiekę nad młodymi, za zaangażowanie. Dzięki ich obecności w trudnych momentach zrealizowaliśmy cel, jakim było pozostanie w Ekstraklasie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie damy kibicom bardzo dużo pozytywnych emocji, już od pierwszego meczu. Dziękuje wszystkim, którzy działają w klubie i wokół niego – kontynuował trener Wisły podczas pomeczowej konferencji prasowej.

– Marcin nie był wyznaczony do rzutu karnego, jednak w ten sposób chcieliśmy mu oddać szacunek. Niestety, nie udało się, chociaż wiem, że Marcin, mimo tej pozycji, na której występuje, doskonale wykonuje rzuty karne. Wasyl jeszcze nie zamierza kończyć kariery, natomiast Paweł chce już odpocząć od zawodowej piłki – dodał.