fot. Ekstraklasa SA

Szkoleniowiec Zagłębia Lubin Martin Sevela nie krył zadowolenia z postawy swojego zespołu we wtorkowym meczu z Wisła Kraków. Mecz w Lubinie zakończył się wygraną 3:1 Miedziowych.

– Moim zdaniem graliśmy dzisiaj dobrą piłkę, był to dobry mecz z naszej strony. Na początku meczu Kacper Bieszczad popełnił błąd, ale drużyna dobrze zareagowała. W kolejnych minutach utrzymywaliśmy się przy piłce, stwarzaliśmy sytuacje i zdobywaliśmy bramki po pięknych akcjach z prawej i lewej strony. Mieliśmy również inne okazje, w których bronił Lis – powiedział Martin Sevela podczas konferencji prasowej.

– W drugiej połowie chcieliśmy zdobyć kolejne bramki. Zdobyliśmy jedną bramkę. Przy innych brakowało nam dobrej decyzji w finalnej fazie, brakowało dobrego podania. Jest to jednak dobry wynik dla nas. Dziękujemy kibicom za pozytywny doping. Mogli udać się do domu z uśmiechem na twarzy – powiedział Sevela.

– Czeka nas jeszcze ostatni mecz z Górnikiem Zabrze. Zobaczymy, jak chłopacy będą wyglądali w najbliższych dniach pod względem fizycznym. Przygotowujemy się na to spotkanie, ponieważ jest o co walczyć. Gramy dla klubu, chcemy walczyć za Zagłębie – dodał szkoleniowiec Zagłębia.