W środę wieczorem Wisła Kraków, zgodnie z zapowiedziami, uruchomiła sprzedaż wirtualnych biletów na zbliżające się spotkania PKO Ekstraklasy. Każdy kibic może już teraz zapewnić sobie obecność na wirtualnych trybunach podczas trzech spotkań.

Z uwagi na obowiązujące w naszym kraju obostrzenia, piłkarscy kibice na razie nie będą mogli zasiąść na trybunach i wspierać swoich drużyn. Rozgrywanie meczów bez udziału publiczności będzie miał również duży wpływ na finanse klubów. Nie inaczej jest w przypadku Wisły. Każdy fan “Białej Gwiazdy” od czwartku ma jednak możliwość wsparcia klubu w tym trudnym okresie poprzez zakup wirtualnych biletów na najbliższe ligowe spotkania.

19,06 zł za wirtualny bilet

W środę ruszyła sprzedaż od razu na trzy najbliższe mecze (wyjazdowe z Piastem Gliwice oraz domowe z Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa). Jeden wirtualny bilet kosztuje 19,06 zł, ale co ważne, każdy kibic może zakupić nielimitowaną liczbę biletów. Od uruchomienia sprzedaży, cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem wśród kibiców.

Co należy zrobić, aby zakupić wirtualną wejściówkę? To bardzo proste. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę w oficjalnym sklepie, wybrać ilość biletów na konkretne spotkania i dokonać zakupu.