W środę ruszyła sprzedaż bonów karnetowych na sezon 2019/20. Jeżeli nie masz Karty Kibica, a chciałbyś sprawić komuś prezent, to jest to oferta dla Ciebie!

Bony można nabywać za dedykowanej platformie internetowej prawdziwa.wisla.krakw.pl.

Dostępnych jest aż 14 rodzajów bonów, które odpowiadają karnetom na cały najbliższy sezon i rundę wiosenną. W ofercie są również bony przeznaczone dla kibiców przedłużających swoje karnety. Po dokonaniu zakupu, na podany adres mailowy, wysłane zostanie potwierdzenie w formie elektronicznego kodu, który jest konieczny przy realizacji zakupu karnetu.

Co najważniejsze. Aby dokonać zakupu bonu nie trzeba posiadać Karty Kibica. Wymaga ona będzie dopiero w momencie wymiany bonu na karnet. Dodatkową korzyścią płynącą z zakupu bonu jest możliwość wybory dowolnego miejsca na stadionie.

Co ważne! Zakupionego bonu nie trzeba realizować. Będzie to wówczas forma finansowego wsparcia klubu. Zakupione bony będzie można również przekazać osobom, które nie mogą sobie pozwolić na zakup karnetu. Szczegóły na ten temat przekaże wkrótce stowarzyszenie Socios Wisła Kraków.

Opcja zakupu i wymiany bonów na karnety dostępna będzie do momentu zakończenia sprzedaży biletów na drugi mecz rundy jesiennej rozgrywany przy Reymonta (mecz z Górnikiem Zabrze).