Po dwóch zwycięstwach z rzędu Legia Warszawa przegrała w niedzielny wieczór na swoim stadionie z krakowską Wisłą 0:2. Trener stołecznej ekipy po zakończenia starcia z „Białą Gwiazdą” nie ukrywał, że to krakowianie byli lepszą drużyną.

– Gratuluję Wiśle zwycięstwa i postawy, bo byli dziś lepszą drużyną, wygrali zasłużenie. Nie powiem, że bardziej im zależało, ale na pewno wyglądali lepiej na boisku i byli groźniejsi – powiedział szkoleniowiec „Wojskowych” cytowany przez oficjalną stronę Wisły.

– Nam brakowało dziś potrzebnej energii i pomysłu, graliśmy zbyt wolno. Mieliśmy co prawda kilka sytuacji, ale żadnej z nich nie mieliśmy prawa zamienić na gola, który mógłby dać nadzieję – kontynuował Chorwat.

– Próbowaliśmy coś zmienić po przerwie, ale nie udało się nic zdziałać, co mnie martwi. Jestem bardzo rozczarowany tym, jak dzisiaj wyglądaliśmy. Nasze głowy były dziś gdzieś indziej, na pewno nie na boisku. Musimy się zastanowić, dlaczego tak było – skwitował opiekun aktualnych mistrzów Polski.

W tabeli polskiej ekstraklasy Legia plasuje się obecnie na drugiej pozycji z dorobkiem 51 punktów na koncie. Z kolei podopieczni Joana Carrillo, mając 43 „oczka” na koncie, są na piątej pozycji, pozostają cały czas w grze o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.

Opracował ŁP