Warszawska Legia przed meczem z Wisłą Kraków traci do lidera rozgrywek, którym jest Lechia Gdańsk, pięć punktów. Tym samym „Wojskowi” liczą na czwartą z rzędu ligową wygraną w niedzielny wieczór, chcąc odrobić straty do teamu z Trójmiasta. Tymczasem poniżej prezentujemy to, co Ricardo Sa Pinto powiedział przed spotkaniem z „Białą Gwiazdą” na konferencji prasowej.

Przewidywany skład Wisły Kraków na mecz z Legią Warszawa

– Jesteśmy podobnym zespołem do tego, jakim byliśmy w ostatnim ligowym meczu z Wisłą. To spotkanie wielkiej wagi. Obydwie drużyny mogą pochwalić się bogatą historią i fanatycznymi kibicami. Będzie to prawdziwy klasyk przy pełnych trybunach – powiedział Portugalczyk cytowany przez stronę Legia.com.

– Spodziewam się ciekawego meczu. Wisła to doświadczony zespół z Kubą Błaszczykowskim na czele. Gra tam również Savicević, którego trenerem byłem w Crvenej Zvezdzie Belgrad – kontynuował Sa Pinto.

– Nie będzie to łatwy mecz, dlatego musimy być ostrożni. To najskuteczniejszy zespół w lidze, a wygrana z Koroną Kielce pozwoliła im wejść na wyższy poziom. Mamy świadomość tego, że musimy wykazać się dobrą organizacją gry – rzekł opiekun stołecznej drużyny.

Przypomnijmy, że dzisiejsze starcie krakowian z „Wojskowymi” będzie transmitowane na antenie Canal+ oraz TVP 2.