Sponsor główny Wisły Kraków, bukmacher LV BET, wystartował z nową kampanią “Republika Kuby”, której twarzą jest przede wszystkim kapitan “Białej Gwiazdy” Jakub Błaszczykowski. Oparta na motywie kubańskim kampania promuje najnowszą ofertę powitalną legalnego bukmachera.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

LV BET przygotował dla graczy najwyższy na polskim rynku bonus powitalny, który może wynieść aż 3333 złotych. Nowa oferta powitalna bukmachera składa się z trzech elementów. Dwa dotyczą bonusów od pierwszych dwóch depozytów, natomiast trzeci to zakład bez ryzyka. Jak odebrać od LV BET bonus powitalny?

Bonus powitalny LV BET do 2000 zł

Już na samym starcie możemy otrzymać do bukmachera nawet 2000 złotych. W pierwszym kroku musimy oczywiście zarejestrować konto, co nie powinno sprawić nikomu większych problemów. Warunkiem otrzymania bonusu, który może wynieść nawet 2000 złotych, jest wniesienie depozytu w wysokości co najmniej 50 złotych. Oczywiście im większy depozyt, tym wyższy bonus.

Po dokonaniu depozytu otrzymamy bonus w wysokości 1% jego wartości (od depozytu 2000 złotych będzie to 20 złotych). Mało? Na pierwszy rzut oka z pewnością tak. Otrzymany bonus możemy jednak wykorzystać na kuponie z mnożnikiem jego całkowitego kursu x100. Co to oznacza? Stawiając kupon, którego kurs całkowity wynosi 3.00, zostanie on zwiększony i finalnie wyniesie aż 300! Dzięki temu nasza wygrana będzie znacznie wyższa.

Odbierz bonus od Lvbet

Jakie są wymogi? Otrzymany bonus z mnożnikiem kursu x100, możemy wykorzystać na kuponie obejmującym minimum 3 zdarzenia, z kursem łącznym minimum 2.50. Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić minimum 1.25.

Bukmacher LV BET, przed późniejszą wypłatą wygranych środków uzyskanych z gry przy wykorzystaniu bonusu, wymaga dokonania czterokrotnego obrotu kwotą wniesionego depozytu po kursie minimalnym 1.50.

Bonus LV BET od drugiego depozytu do 1000 zł

Pierwszy bonus to dla Ciebie za mało? LV BET ma w swojej ofercie również bonus od drugiego depozytu, dzięki któremu można otrzymać nawet do 1000 złotych. Zasady są bardzo podobne. Różnią się jedynie mnożnikiem kursu, który w tym wypadku wynosi x50.

Maksymalną kwotę bonusu, czyli do 1000 złotych, możemy więc otrzymać dokonując depozytu w wysokości 2000 złotych. Minimalna kwota wpłaty w tym przypadku również wynosi 50 zł.

Odbierz bonus od Lvbet

Zakład bez ryzyka LV BET 333 złotych

To jednak nie wszystko. Bukmacher przygotował również bonus od trzeciego depozytu. Jest nim zakład bez ryzyka, który może wynieść nawet 333 złote. Kwotę taką uzyskamy dokonując wpłaty w wysokości 330 złotych. Do odebrania bonusu, oczywiście stosunkowo mniejszego, uprawnia już kwota 25 złotych.

Po otrzymaniu bonusu, pierwszy postawiony zakład będzie “zakładem bez ryzyka”. Należy jednak pamiętać, że minimalny kurs takiego zakładu wynosi 1.75. Mogą to być jednak zakłady zarówno pojedyncze, jak i zawierające więcej zdarzeń.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.