LVBET Zakłady Bukmacherskie. Recenzja. Promocje i bonusy 2021

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Od marca 2017 roku oficjalnym sponsorem krakowskiej Wisły, którego logo trafiło na centralne miejsce na koszulkach piłkarzy „Białej Gwiazdy”, została firma LVBet. Z naszą stroną katowicki bukmacher również współpracuje, a co za tym idzie, nasi czytelnicy mogą liczyć na dodatkowe przywileje. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu, co i jak w LVBet.

Recenzja. LVBet zakłady bukmacherskie

Warto odnotować, że katowicka firma jest młoda, biorąc pod uwagę rynek bukmacherów w Polsce. Bukmacher z siedzibą w Katowicach licencję od Ministerstwa Finansów uzyskał w 2016 roku. Tym samym od tamtej pory LVBet może legalnie oferować zakłady w Polsce na różne zdarzenia. Z poniższego materiału można dowiedzieć się o mocnych i słabych stronach bukmachera.

Szczegóły kodu bonusowego w LVBET

Na rynku jest kilka firm bukmacherskich. LVBet, aby skutecznie mogło konkurować z innymi tego typu firmami, musiało się czymś wyróżnić. Nie dziwi zatem, że przedstawiciele katowickiego bukmachera skoncentrowali się na tym, co najbardziej interesuje graczy, czyli bonusach. LVBet zapewnia jeden z najwyższych bonusów na rynku. Jak go uzyskać? O tym poniżej.

Opcje mamy dwie. Jedna polega na tym, że można zainkasować dodatkowy handicap, ale w tym przypadku trzeba zasilić konto LVBet depozytem w wysokości minimum 50 zł. Jest też wariant drugi. W tym można zasilić konto kwotą poniżej 50 zł. Obie opcje wyjaśniamy, koncentrując się najpierw na pierwszym wariancie.

Przejdź do serwisu LVBet

Co, jak i kiedy? Wszystko o tym, jak uzyskać kod bonusowy LVBET

Kod bonusowy

Firma LVBET przygotował specjalny kod bonusowy dla użytkowników serwisu wislakrakow.com. Zachęcamy do jego wykorzystania przy rejestracji konta. Wystarczy w trakcie procesu w odpowiedniej rubryce wpisać kod: TOPBONUS

Bonus do 1500 zł

Jeśli pierwszy depozyt będzie wynosił minimum 10 zł i więcej, ale maksymalnie do 1500 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus), to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 100. Od września jest to klasyczny bonus powitalny, w którym nie ma mowy o mnożnikach do których bukmacher nas przyzwyczaił. 

Kiedy bonus powitalny LVbet zostanie już wykorzystany, nadchodzi czas na dokonanie obrotu. W tym przypadku bukmacher wymaga 4-krotnemu obrotu po minimalnym kursie 1.75.

Bonus od drugiego depozytu do 1500 zł

Po dokonaniu pierwszego depozytu, będziesz mógł skorzystać z bonusu od drugiego depozytu. Jeśli będzie on ponownie wynosił 50 zł i więcej, ale również maksymalnie do 1500 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus), to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 1% z depozytu pomnożonego “razy 50”. Tym samym, jeżeli użytkownik doładuje konto kwotą 1000 zł lub więcej, to otrzyma maksymalnie 30 zł. Tę kwotę będzie mógł następnie wykorzystać do zakładu z kursem x50.

Kiedy bonus powitalny LVbet (jego ważność wynosi 30 dni) zostanie już wykorzystany, nadchodzi czas na dokonanie obrotu. Tutaj warunki wyglądają nieco inaczej, bowiem wymagany jest 3-krotny obrót po kursie minimum 2.00.

Zakład bez ryzyka 333 złotych

To jednak nie wszystko. Po dokonaniu trzeciego depozytu można uzyskać również zakład bez ryzyka nawet do 333 złotych. Jak to działa? Wartość Twojego trzeciego depozytu zostanie powiększona o 1 procent jego wartości. Maksymalną kwotę – 333 złotych – można uzyskać dokonując depozytu w wysokości 330 złotych. Kwota depozytu może być jednak niższa. 

Przejdź do serwisu LVBet

W przypadku tego bonusu bukmacher wymaga jedynie jednokrotnego obrotu po kursie minimum 1.75.

Wpłaty i wypłaty w LVBET

Aby zasilić konto w LVBet, należy posiadać konto internetowe. Można wówczas wpłacać środki na depozyt dzięki takim opcjom jak: Przelewy24, Dotpay, czy Tpay. Ciekawostką jest fakt, że można także korzystać z portfela elektronicznego w postaci Skrilla, który polecamy.

Przejdź do serwisu LVBet

Oferta LVBet

Po wykonaniu kroków z rejestracją i zasileniem konta depozytem jedną z pierwszych czynności jest analizowanie oferty. Mamy tutaj wiele zdarzeń do wyboru, począwszy do kilku opcji dotyczących poszczególnych spotkań z udziałem krakowskiej Wisły w polskiej ekstraklasie i nie tylko, a skończywszy na innych dyscyplinach sportu.

Dużym plusem strony internetowej LVBet jest to, że wszystkie ruchy robi się na niej intuicyjnie. Tym samym witryna nie sprawia żadnych kłopotów nowemu użytkownikowi, który szybko może z oferty dotyczącej piłki nożnej przemieścić się na przykład na skoki narciarskie, boks, czy mma. Ostatnio popularną opcją są zdarzenia dotyczące e-sportu, które także są dostępne na stronie LVBet.

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

LVBet z myślą o kibicach Wisły Kraków

Nie jest żadną tajemnicą, że katowicki bukmacher jest sponsorem klubu spod Wawelu. Warto zaznaczyć, że przedstawiciele LVBet podkreślają, że są z tego powodu dumni. Taki stan rzeczy sprawia, że kibice „Białej Gwiazdy” mogą liczyć na kilka przywilejów ze strony katowickiej firmy bukmacherskiej.

Uhonorowani specjalnym bonusem mogą być posiadacze karnetów na spotkania Wisły. Jeśli jesteś jego posiadaczem, to masz możliwość skorzystania z wariantu, który zapewnia 50 zł na grę. Aby mieć taką możliwość, wystarczy wysłać zdjęcie swojego karnetu na adres e-mail: [email protected] Trzeba pamiętać, aby w tytule wiadomości wpisać: Karnet Wisła Kraków. Weryfikacja może trwać do 48 godzin.

Jak wykorzystać bonus? 50 zł podlega 4-krotnemu obrotowi, gdzie kurs minimalny musi wynosić przynajmniej 1,75. W grę liczone są kupony zwykłe, jak i kombi. Trzeba pamiętać, że bonus nie łączy się z innymi wariantami promocyjnymi. Oczywiście oferta skierowana jest tylko dla osób pełnoletnich.

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

Wyniki i zakłady na żywo w LVBet

Każdy gracz, który decyduję się na grę w zakładach bukmacherskich, chce mieć dostęp do aktualnych wyników. Witryna katowickiego bukmachera może to zapewnić. Co więcej, jeśli jesteśmy na przykład na spotkaniu Wisły, mamy smartfona przy sobie, to możemy skorzystać z oferty zakładów na żywo ze zdarzeniami z udziałem swojej ukochanej drużyny. Oglądanie meczu z trybun nabiera jeszcze większych emocji.

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

Nasza opinia o LVBet

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co może nam zaoferować śląski bukmacher. Strona internetowa jest przejrzysta, bonusy atrakcyjne, a ponadto LVBet ma też kilka punktów stacjonarnych, w tym jeden w Krakowie, co sprawia, że możemy mieć kontakt „face to face” z przedstawicielami firmy. Warto też zaznaczyć, że bardzo sprawnie działa czat z pracownikami firmy, którzy wyczerpująco odpowiadali na nasze pytania. Zapewniamy, że mieliśmy nie tylko te banalne, ale również trudne. Na każde jednak otrzymaliśmy satysfakcjonującą odpowiedź.