LVBET Zakłady Bukmacherskie. Recenzja. Promocje i bonusy 2019

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Od marca 2017 roku oficjalnym sponsorem krakowskiej Wisły, którego logo trafiło na centralne miejsce na koszulkach piłkarzy „Białej Gwiazdy”, została firma LVBet. Z naszą stroną katowicki bukmacher również współpracuje, a co za tym idzie, nasi czytelnicy mogą liczyć na dodatkowe przywileje. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu, co i jak w LVBet.

Recenzja. LVBet zakłady bukmacherskie

Warto odnotować, że katowicka firma jest młoda, biorąc pod uwagę rynek bukmacherów w Polsce. Bukmacher z siedzibą w Katowicach licencję od Ministerstwa Finansów uzyskał w 2016 roku. Tym samym od tamtej pory LVBet może legalnie oferować zakłady w Polsce na różne zdarzenia. Z poniższego materiału można dowiedzieć się o mocnych i słabych stronach bukmachera.

Szczegóły kodu bonusowego w LVBET

Na rynku jest kilka firm bukmacherskich. LVBet, aby skutecznie mogło konkurować z innymi tego typu firmami, musiało się czymś wyróżnić. Nie dziwi zatem, że przedstawiciele katowickiego bukmachera skoncentrowali się na tym, co najbardziej interesuje graczy, czyli bonusach. LVBet zapewnia jeden z najwyższych bonusów na rynku. Jak go uzyskać? O tym poniżej.

Opcje mamy dwie. Jedna polega na tym, że można zainkasować dodatkowy handicap, ale w tym przypadku trzeba zasilić konto LVBet depozytem w wysokości minimum 50 zł. Jest też wariant drugi. W tym można zasilić konto kwotą poniżej 50 zł. Obie opcje wyjaśniamy, koncentrując się najpierw na pierwszym wariancie.

Przejdź do serwisu LVBet

Co, jak i kiedy? Wszystko o tym, jak uzyskać kod bonusowy LVBET

Przede wszystkim, aby uzyskać „BONUS POWITALNY LVBET 1000 PLN”, musimy się zarejestrować. Oczywiście, aby wykonać ten krok trzeba mieć ukończone 18 lat. Przy rejestracji podajemy dane z dowodu osobistego jak numer PESEL, czy seria i numer dowodu osobistego. Warto zaznaczyć, że konieczne jest dostarczenie dwóch zdjęć/skanów dowodu osobistego. Jest to krok niezbędny do tego, aby mogła mieć miejsce weryfikacja danych osobowych. Bukmacher musi pewność, że rejestrująca się osoba, jest pełnoletnia.

Jeśli rejestracja się udała, to następnie wpłacamy 50 zł na depozyt, wybierając wariant z mnożnikiem. Dzięki temu uzyskamy bonus w wysokości 1 procenta, ale z mnożnikiem kursu całkowitego przy zakładzie „x100”. Opłaca się? Jasne, że tak. Musimy jednak pamiętać, aby aktywować na swoim kuponie mnożnik „x100”. Następnie wystarczy, że przygotujemy kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe. Stawiamy zakład z pomnożonym kursem całkowitym, a następnie można zainkasować nawet 1000 zł. Prawda, że fajne rzeczy w LVBet?

Przejdź do serwisu LVBet

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

W przypadku drugiego wariantu, gdy wpłacamy na depozyt kwotę mniejszą niż 50 zł, działania podejmujemy prawie takie same. Różnica jest jednak taka, że w tym przypadku otrzymamy bonus w wysokości 10 procent swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego „x10”. Oprócz tego, że też musimy aktywować na kuponie opcję z mnożnikiem kursu całkowitego „x10”, musimy jeszcze sklecić kupon kombi za środki bonusowe, gdzie znajdą się minimum 3 zdarzenia, a kurs łączny wyniesie minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję. Trzeba też pamiętać, że w momencie, gdy wpłacamy pierwszy depozyt w wysokości od 1-49 zł, to musimy wysłać e-mail do LVBet na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule: „BONUS POWITALNY”.

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

Bonus freebet 20 zł

Teraz oprócz klasycznego bonusu powitalnego bukmacher LVbet oferuje swoim użytkownikom także dodatkową atrakcję. Mowa o darmowym zakładzie o wartości 20 PLN, tak zwanym freebecie, dzięki któremu bez ryzykowania własnych środków masz możliwość wygrania dużej kasy. Wystarczy założyć konto LVbet i wysłać do obsługi klienta wiadomość e-mail zgodnie z instrukcją na stronie, a ten limitowany bonus zostanie dodany do Twojego konta. Będzie aktywny tylko przez trzydzieści dni, więc lepiej nie zwlekaj z jego wykorzystaniem.

Przejdź do serwisu LVBet

Żeby móc postawić ten specjalny zakład, musisz ułożyć kupon składający się z co najmniej trzech wydarzeń o kursach minimum 1,25. Kurs całego kuponu musi przekroczyć wartość 2,50. Kiedy będziesz już mieć przygotowany taki kupon, wystarczy tylko wybrać opcję “Wykorzystaj bonus”, kliknąć “Aktywuj” i już – Twój darmowy zakład o wartości 20 złotych jest gotowy do akcji. Trzymamy kciuki, żeby przerodził się w żywą gotówkę. Pamiętaj, że freebetu nie można wykorzystać w ramach wirtualnych sportów. Aby mieć do niego dostęp, musisz mieć też w pełni zweryfikowane konto. To znaczy, że musisz przejść przez pełnowymiarową rejestrację, a nie przez jej przyspieszoną wersję. Jeśli chcesz mieć stuprocentową wiedzę co do tego, jak działa ta oferta, zapoznaj się z pełną wersją regulaminu na stronie bukmachera LVbet.

Konkurs na Mistrzostwa Świata U-20

Od 23 maja do 15 czerwca na polskich boiskach trwała będzie rywalizacja w Mistrzostwach Świata do lat 20. Bukmacher LVBET przygotował specjalny konkurs, w którym najlepsi otrzymają dodatkowe nagrody.

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

Konkurs polega na zdobywaniu punktów do klasyfikacji. Jak wziąć w nim udział i jak zbierać punkty? W konkursie udział weźmie każdy, kto postawi zakład na MŚ U-20 (tylko i wyłącznie) za minimum 10 zł. Z kolei punkty będą naliczane w następujący sposób:

– punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
– punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji.

Warto również pamiętać, że kurs zakładu uprawniający do zdobywania punktów to minimum 1.5.

Dla najlepszych przewidziane są nagrody od 200 do 3000 tysięcy złotych. Ich przedział będzie widoczny obok rankingu, który będzie aktualizowany dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz czwartki.

Kwota wygranej nagrody musi być obrócona przynajmniej trzy razy w terminie do 30 dni od jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

Więcej szczegółów konkursu można znaleźć w regulaminie znajdującym się na stronie LVBET.

Wpłaty i wypłaty w LVBET

Aby zasilić konto w LVBet, należy posiadać konto internetowe. Można wówczas wpłacać środki na depozyt dzięki takim opcjom jak: Przelewy24, Dotpay, czy Tpay. Ciekawostką jest fakt, że można także korzystać z portfela elektronicznego w postaci Skrilla, który polecamy.

Przejdź do serwisu LVBet

Oferta LVBet

Po wykonaniu kroków z rejestracją i zasileniem konta depozytem jedną z pierwszych czynności jest analizowanie oferty. Mamy tutaj wiele zdarzeń do wyboru, począwszy do kilku opcji dotyczących poszczególnych spotkań z udziałem krakowskiej Wisły w polskiej ekstraklasie i nie tylko, a skończywszy na innych dyscyplinach sportu.

Dużym plusem strony internetowej LVBet jest to, że wszystkie ruchy robi się na niej intuicyjnie. Tym samym witryna nie sprawia żadnych kłopotów nowemu użytkownikowi, który szybko może z oferty dotyczącej piłki nożnej przemieścić się na przykład na skoki narciarskie, boks, czy mma. Ostatnio popularną opcją są zdarzenia dotyczące e-sportu, które także są dostępne na stronie LVBet.

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

LVBet z myślą o kibicach Wisły Kraków

Nie jest żadną tajemnicą, że katowicki bukmacher jest sponsorem klubu spod Wawelu. Warto zaznaczyć, że przedstawiciele LVBet podkreślają, że są z tego powodu dumni. Taki stan rzeczy sprawia, że kibice „Białej Gwiazdy” mogą liczyć na kilka przywilejów ze strony katowickiej firmy bukmacherskiej.

Uhonorowani specjalnym bonusem mogą być posiadacze karnetów na spotkania Wisły. Jeśli jesteś jego posiadaczem, to masz możliwość skorzystania z wariantu, który zapewnia 50 zł na grę. Aby mieć taką możliwość, wystarczy wysłać zdjęcie swojego karnetu na adres e-mail: promocje@lvbet.pl. Trzeba pamiętać, aby w tytule wiadomości wpisać: Karnet Wisła Kraków. Weryfikacja może trwać do 48 godzin.

Jak wykorzystać bonus? 50 zł podlega 4-krotnemu obrotowi, gdzie kurs minimalny musi wynosić przynajmniej 1,75. W grę liczone są kupony zwykłe, jak i kombi. Trzeba pamiętać, że bonus nie łączy się z innymi wariantami promocyjnymi. Oczywiście oferta skierowana jest tylko dla osób pełnoletnich.

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

Wyniki i zakłady na żywo w LVBet

Każdy gracz, który decyduję się na grę w zakładach bukmacherskich, chce mieć dostęp do aktualnych wyników. Witryna katowickiego bukmachera może to zapewnić. Co więcej, jeśli jesteśmy na przykład na spotkaniu Wisły, mamy smartfona przy sobie, to możemy skorzystać z oferty zakładów na żywo ze zdarzeniami z udziałem swojej ukochanej drużyny. Oglądanie meczu z trybun nabiera jeszcze większych emocji.

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

Nasza opinia o LVBet

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co może nam zaoferować śląski bukmacher. Strona internetowa jest przejrzysta, bonusy atrakcyjne, a ponadto LVBet ma też kilka punktów stacjonarnych, w tym jeden w Krakowie, co sprawia, że możemy mieć kontakt „face to face” z przedstawicielami firmy. Warto też zaznaczyć, że bardzo sprawnie działa czat z pracownikami firmy, którzy wyczerpująco odpowiadali na nasze pytania. Zapewniamy, że mieliśmy nie tylko te banalne, ale również trudne. Na każde jednak otrzymaliśmy satysfakcjonującą odpowiedź.