Chuca
fot. Radosław Bełżek

Już dzisiaj Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Podopieczni Artura Skowronka zmierzą się u siebie z Zagłębiem Lubin. W składzie “Białej Gwiazdy” można spodziewać się kilku zmian w składzie, ale na rewolucję raczej się nie zanosi.

Nie ma wątpliwości, że w bramce po raz kolejny zagra Mateusz Lis. Roszad możemy natomiast spodziewać się w linii defensywy. Gotowy do gry nadal nie jest Maciej Sadlok, w związku z czym parę środkowych defensorów powinni ponownie tworzyć Michal Frydrych i Adi Mehremić. Miejsce w wyjściowym składzie, po słabym występie przeciwko Warcie, może stracić Dawid Abramowicz. Wówczas na lewej stronie obrony wystąpiłby Łukasz Burliga, natomiast na prawej wracający do wyjściowej jedenastki Dawid Szot.

W środku drugiej linii po raz kolejny powinni wystąpić Nikola Kuveljić i Patryk Plewka, choć do dyspozycji trenera pozostają również Gieorgij Żukow i Vullnet Basha. Ostatnie spotkanie z Wartą na ławce rezerwowych rozpoczął Yaw Yeboah, ale przeciwko Zagłębiu skrzydłowy Wisły powinien zagrać już od początku. Miejsce w składzie zachowają prawdopodobnie także Chuca i Stefan Savić. W roli napastnika wystąpi Felicio Brown Forbes.

Przewidywany skład Wisły na mecz z Zagłębiem: Lis – Szot, Frydrych, Mehremić, Burliga – Kuvelijć, Plewka – Yeboah, Chuca, Savić – Brown Forbes