Arcyciekawie zapowiada się dzisiejsza potyczka w ramach 11. kolejki polskiej ekstraklasy, w której Lech Poznań zmierzy się w roli gospodarza z Wisłą Kraków. „Biała Gwiazda” przystąpi do swojej potyczki poważnie osłabiona w defensywie.

Lech vs Wisła Kraków. Zapowiedź, typy, kursy

W szeregach krakowian z powodu zawieszenia za kartki nie będą mogli zagrać Lukas Klemenz i Maciej Sadlok, co sprawia, że wiślacy zmierzą się z „Kolejorzem” w eksperymentalnym ustawieniu.

Między słupkami bramki Wisły zagra Michał Buchalik, który przed sobą będzie miał czteroosobowy blok defensywny, składający się prawdopodobnie z takich zawodników jak: Serafin Szota, Marcin Wasilewski, Rafał Janicki, czy Marcin Grabowski.

W drugiej linii „Białej Gwiazdy” zobaczymy najpewniej: Kamila Wojtkowskiego, Vullneta Bashę i Vukana Savicevicia. Z kolei ofensywny tercet składać się będzie z Michała Maka, Chuki i Pawła Brożka.

Przypomnijmy, że w dzisiejszym boju na pewno zabraknie: Jakuba Błaszczykowskiego, Daniela Hoyo-Kowalskiego, Aleksandra Buksy, czy Łukasza Burligi.

Przewidywany skład Wisły Kraków na mecz z Lechem Poznań Buchalik – Grabowski, Janicki, Wasilewski, Szota, Wojtkowski, Basha, Savicevic, Michał Mak, Chuca, Paweł Brożek.