Wisła Kraków stanie dzisiaj przed szansą przeskoczenia w ligowej tabeli Legii Warszawa. Dojdzie do tego, jeśli krakowianie pokonają na swoim stadionie Zagłębie Sosnowiec. Wszystko wskazuje na to, że w składzie „Białej Gwiazdy” na dzisiejsze starcie nie dojdzie do zmian.

Historia meczów Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec

Jeśli podopieczni Macieja Stolarczyka zainkasują dzisiaj komplet punktów, to zrównają się w ligowej klasyfikacji z Jagiellonią Białystok, mając przy takim obrocie wydarzeń 24 „oczka”, tracąc tylko jeden punkt do pierwszej w tabeli Lechii Gdańsk.

O to, aby Wisła zakończyła dzisiaj swój mecz zwycięstwem, postara się między słupkami krakowskiej drużyny Mateusz Lis, którego w obronie wspierać będą: Zoran Arsenić, Maciej Sadlok, Marcin Wasilewski i Rafał Pietrzak.

W drugiej linii zobaczymy najpewniej Vullneta Bashę, Dawida Korta i Rafała Boguskiego. Z kolei za zdobywanie bramek odpowiadać będą: Jesus Imaz, Martin Kostal i Zdenek Ondrasek.

Przewidywany skład Wisły Kraków na mecz z Zagłębiem Sosnowiec: Lis – Arsenić, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak, Basha, Kort, Boguski, Jesus Imaz, Kostal, Ondrasek.