Nie jest tajemnicą, że finansowa sytuacja Wisły jest bardzo trudna, a jej przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania. W tym roku podopiecznych Macieja Stolarczyka czekają jeszcze dwa spotkania w Krakowie – 8 grudnia z Jagiellonią Białystok i 21 grudnia z Lechem Poznań.

Co może zrobić kibic Wisły w tym trudnym okresie? Przede wszystkim pojawić się na tych spotkaniach. W czwarte wystartowała sprzedaż pakietu biletów na oba spotkania, które są sklasyfikowane w kategorii TOP.

Ceny “Grudniowego Pakietu” rozpoczynają się od 42 złotych, co oznacza, że decydując się na jego zakup otrzymasz rabat w wysokości 30 procent. Do zakupu pakietu wymagana jest Karta Kibica.

Ponadto kibice, którzy zakupią “Grudniowy Pakiet” mogą liczyć na mały upominek od klubu – koszulka od Lvbet (dla osób powyżej 18. roku życia) lub plakat retro (dla osób poniżej 18. roku życia). Osoby, które zakupią pakiet przez internet, będą mogli odebrać upominek w Strefie Kibica. Liczba upominków jest jednak ograniczona!

Pakiety na mecze z Jagiellonią Białystok i Lechem Poznań można nabywać w Strefie Kibica, a także za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl