fot. Ekstraklasa SA

Co w przerwie działo się w szatni Warty? Niestety, nie wiemy, jednak to, co usłyszeli zawodnicy gospodarzy, natchnęło ich w niesamowity sposób. Zieloni wyszli na drugą połowę niezwykle zmotywowani i w ciągu kilkunastu minut odmienili losy rywalizacji z Wisłą. Co po tak ważnym zwycięstwie powiedział trener Warciarzy, Piotr Tworek?

Wygraliśmy spotkanie u siebie i ogromnie się cieszymy. Moi żołnierze wywiązali się z powierzonych im zadań. Mimo iż początek był ciężki, zdołaliśmy odwrócić losy tego spotkania. Daliśmy z siebie 200% i moi podopieczni mogą być dumni z tego, jak pochodzą do swoich obowiązków i jak realizują założenia – tak zakończony pojedynek podsumował opiekun gospodarzy.

Szkoleniowiec zachował „tajemnicę wnętrza szatni” i nie pochwalił się mediom, jakie słowa padły w ciągu 15 minut między połowami. – Nie chcę zdradzać tego, co powiedziałem w szatni. W przerwie przekazałem piłkarzom kilka uwag i poczyniliśmy kilka korekt, nieco zmieniliśmy taktykę i przyniosło to zamierzony efekt. W pierwszej połowie ustawienie nie funkcjonowało tak, jak planowałem, więc przesunąłem Czyżyckiego na pozycję numer dziesięć i było to doskonałe posunięcie – w ten sposób Piotr Tworek zakończył swoją wypowiedź.