Peter Hyballa nie jest już trenerem Wisły Kraków. Klub w oficjalnym komunikacie poinformował w piątek o wcześniejszym rozstaniu z niemieckim szkoleniowcem. 45-letni trener nie poprowadzi już drużyny w niedzielnym meczu z Piastem Gliwice.

“Peter Hyballa nie będzie dłużej prowadził pierwszej drużyny Wisły Kraków. Rozpoczęty w grudniu 2020 roku projekt nie zostanie kontynuowany, a obie strony podjęły decyzję o rozwiązaniu umowy. Zawarte zostało porozumienie pozwalające na zakończenie współpracy na warunkach satysfakcjonujących zarówno klub, jak i szkoleniowca” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

“Strony podjęły decyzję, że niemiecki szkoleniowiec nie poprowadzi już zespołu w meczu przeciwko Piastowi Gliwice. Umowa została rozwiązana 14 maja 2021 roku, a ostatnie spotkanie ligowe ma stanowić początek nowej drogi obranej przez Wisłę” – dodano w komunikacie.

Spotkanie z Piastem rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę. Zakłady to spotkanie znajdziecie między innymi w STS. Bukmacher ten oferuje atrakcyjny bonus powitalny, który można uzyskać po skorzystaniu przy rejestracji z kodu promocyjnego STS.