Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Napastnik Wisły Paweł Brożek przeżywa drugą młodość. 36-latek po sześciu kolejkach nowego sezonu PKO Ekstraklasy ma na swoim koncie pięć bramek. Czy jest w stanie powalczyć o koronę króla strzelców? Bukmacher Lvbet daje mu na to całkiem spore szanse.

W pierwszych trzech spotkaniach Paweł Brożek nie wpisał się na listę strzelców, ale sztab szkoleniowy Wisły mógł być zadowolony z jego postawy. W kolejnych trzech meczach potwierdził swoją wysoką formę zdobyczą bramkową. W meczach przeciwko Łódzkiemu KS, Jagiellonii Białystok i Zagłębiu Lubin pięć razy trafiał do bramki przeciwnika.

Skorzystaj z kodu bonusowego TOPBONUS w LVBet

Aktualnie Brożek zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców PKO Ekstraklasy, wspólnie z zawodnikiem Legii Warszawa Jarosławem Niezgodą. Liderem jest były wiślak Jesus Imaz, który zdobył już siedem bramek dla Jagiellonii, w tym trzy w meczu przeciwko Wiśle.

Paweł Brożek z pewnością nie zamierza na tym poprzestawać. Czy będzie w stanie nawiązać do sezonów 2007/08 i 2008/09, w których odpowiednio z 23 i 19 bramkami na koncie, sięgał po koronę strzelców Ekstraklasy?

Firma bukmacherska Lvbet przygotowała zakłady na to, kto w sezonie 2019/20 zostanie najlepszym strzelcem. Jak oceniane są szanse poszczególnych zawodników? Poniżej prezentujemy komplet kursów.

Kursy Lvbet na króla strzelców w sezonie 2019/20:

Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok) – 3.00
Paweł Brożek (Wisła Kraków) – 5.00
Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa) – 5.00
Christian Gytkjaer (Lech Poznań) – 10.00
Artur Sobiech (Lecha Gdańsk) – 15.00
Łukasz Sekulski (Łódzki KS) – 20.00
Igor Angulo (Górnik Zabrze) – 25.00
Adam Buksa (Pogoń Szczecin) – 25.00
Sergiu Hanca (Cracovia) – 25.00
Rafael Lopes (Cracovia) – 25.00
Darko Jevtić (Lech Poznań) – 40.00
Piotr Parzyszek (Piast Gliwie) – 40.00

Bonus 20 zł bez depozytu od LVbet

Dzięki współpracy z naszym serwisem każdy nowy użytkownik może otrzymać również bonus 20 złotych bez wpłaty depozytu. Co należy zrobić? Wystarczy założyć konto klikając w ten link, wpisać kod bonusowy TOPBONUS, a następnie przesłać mail na adres [email protected] w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Weryfikacja i przyznanie bonusu nastąpi w ciągu 48 godzin, a bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta użytkownika.

Skorzystaj z kodu bonusowego TOPBONUS w LVBet

onus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 20 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.