TS Wisła Kraków SA

ORLEN OIL VIP SILVER

Strefa ORLEN OIL VIP Silver to miejsce, w którym można poczuć piłkarski klimat w wyjątkowym wydaniu. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń stwarza idealne warunki do kibicowania i spotkań towarzyskich.

  miejsce na trybunie z dobrą widocznością;

 ciepłe danie i napój do wyboru (w tym piwo);

 dedykowana strefa rozrywki;

 możliwość korzystania 2h przed i 2h po meczu;

 świetne miejsce na spotkania towarzyskie.

Miejsce to zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, nie tylko dzięki znakomitej widoczności murawy, ale i znajdującej się tutaj strefie rozrywki, gdzie między innymi możesz rozegrać własny mecz w piłkarzyki! Po stoczonym pojedynku możesz skorzystać z oferty gastronomicznej – w cenie wejściówki jest możliwość wyboru dowolnego napoju i dania z menu. Wizyta w Strefie ORLEN OIL VIP Silver będzie zatem świetną rozrywką dla rodziny i przyjaciół!

Oferta biletów do Strefy ORLEN OIL VIP Silver > PDF 

Oferta karnetów na sezon 2023/2024 do Strefy ORLEN OIL VIP Silver > PDF

Zobacz WIRTUALNY SPACER* po Strefie VIP - LINK

*Wirtualny spacer został zrealizowany przez firmę K2 Wirtualne Spacery


By dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Działem Sprzedaży Biletów VIP:

+48 789 406 372
[email protected]

Najczęściej zadawane pytania

W Strefie VIP nie narzucamy zasad dotyczących ubioru, jednak preferowanym stylem i najczęściej wybieranym Przez naszych GoŚci są smart lub business casual. Natomiast ze względu na specyfikę miejsca oczywiście mile widziane są koszulki piłkarskie Białej Gwiazdy oraz barwy klubowe.
Goście Strefy Orlen Oil VIP Silver mogą korzystać z oferty cateringowej dostępnej w punkcie wewnątrz Strefy. Przy wejściu, wraz z odbiorem opaski, Goście odbierają żeton, który następnie mogą wymienić w punkcie cateringowym na zestaw – wybrane danie ciepłe i dowolny napój (w tym piwo do 3,5%). Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia na miejscu pozycji z oferty punktu.
Z uwagi na mocno ograniczoną liczbę miejsc na parkingu VIP nie prowadzimy rezerwacji ani sprzedaży miejsc przy zakupie biletu kategorii Silver.