Trenerowi Wisły Kiko Ramirezowi podczas czwartkowej konferencji prasowej towarzyszył napastnik Zdenek Ondrasek. Czech był między innymi pytany o grę drużyny z dwoma napastnikami.

– Była to niespodzianka dla wszystkich, że zagraliśmy dwoma napastnikami. Wygraliśmy, ale jest jeszcze wiele rzeczy, które musimy poprawić. Ale gra dwoma napastnikami może być dobra dla Wisły – mówił Ondrasek.

Niespodzianka od głównego sponsora Białej Gwiazdy. Sprawdź!

Napastnik “Białej Gwiazdy” zdaje sobie sprawę, że taktyka trenera Kiko Ramireza na inne mecze może być inna. – Wiemy, że kluby grają w różnym stylu. Taktyka może być inna na Pogoń i Termalikę, a później inna na Legię czy Lech. Nie wiemy jaką trener przygotuje taktykę na mecz. Ale pierwsze spotkanie było bardzo dobre. Zobaczymy jak to będzie jutro – kontynuował.

– Zawsze lubię grać na dwóch napastników. Zobaczymy jak to będzie w kolejnych meczach – dodał.

Ondrasek przyznał również, że woli grać przeciwko zespołom, które grają otwartą piłkę: – Lubię grać z takimi klubami jak Lech i Legia, które chcą grać w piłkę. Łatwiej jest grać przeciwko nim. Przeciwko Termalice nigdy nie jest łatwo, ponieważ od początku się bronią i walczą. Ważne jest, aby jutro trzy punkty zostały tutaj.