Zgodnie z niedzielnymi zapowiedziami nowym szkoleniowcem Wisły Kraków od 1 stycznia 2018 roku zostanie Joan Carrillo. 49-letni Hiszpan związał się z ekipą z Grodu Kraka umową do końca czerwca 2019 roku.
Na stanowisku pierwszego trenera krakowskiej drużyny były opiekun Hajduka Split zastąpi Kiko Ramireza. Nowy szkoleniowiec „Białej Gwiazdy” wcześniej pracował między innymi w UD Almerii oraz węgierskim Videotonie.
Warto zaznaczyć, że w CV trenerskim Carrillo jest także współpraca z Mauricio Pochettino. Hiszpan był asystentem Argentyńczyka, gdy ten był trenerem Espanyolu Barcelona.
Tymczasem w dwóch ostatnich spotkaniach Lotto Ekstraklasy krakowską Wisłę poprowadzi duet: Kazimierz Kmiecik-Radosław Sobolewski. W najbliższą środę na drodze krakowian stanie Cracovia, a w niedzielę rywalem Wisły będzie Zagłębie Lubin.
Od stycznia zespół krakowskiej Wisły poprowadzi – Joan Carrillo! 🇪🇸 🔵⚪🔴 ¡Bienvenido! ▶️ https://t.co/Y7ddAGqueg pic.twitter.com/aAaQJNEUhN
— Wisła Kraków SA (@WislaKrakowSA) 11 grudnia 2017
Opracował ŁP