Już w najbliższy piątek Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Rywalem podopiecznych Artura Skowronka będzie rozpędzony Górnik Zabrze. Bukmacherzy zdecydowanie stawiają w tym meczu na obecnego lidera PKO Ekstraklasy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Nastroje w obu zespołach po pierwszych czterech ligowych kolejkach są zupełnie odmienne. Nic dziwnego. Górnik pozostaje jedynym zespołem, który w tym sezonie nie stracił jeszcze ani jednego punktu i z 12 oczkami na koncie pewnie prowadzi w ligowej tabeli. Wisła na swoim koncie ma tylko dwa punkty.

Zespół Marcina Brosza do tej pory w pokonanym polu zostawiał kolejno Podbeskidzie Bielsko-Biała (4:2 u siebie), Stal Mielec (2:0 na wyjeździe), Lechię Gdańsk (3:0 u siebie) i Legię Warszawa (3:1 na wyjeździe). Czy w piątek potwierdzi wysoką formę i sięgnie po trzy punkty także w meczu z Wisłą? Kurs na wygraną Górnika w LV BET wynosi aktualnie 1.68. Wiele osób wieszczy w tym meczu, biorąc pod uwagę formę obu zespołów, wysoką porażkę Wisły. Kurs na wygraną Górnika z handicapem 0:1 wynosi obecnie 2.75, natomiast z handicapem 5.20.

A może Wisła ma w tym meczu szanse na sprawienie niespodzianki? Warto pamiętać, że “Biała Gwiazda” nie przegrała żadnego z dwóch wyjazdowych meczów w tym sezonie (1:1 z Jagiellonią Białystok, 2:2 z Pogonią Szczecin). Optymiści mogą więc spojrzeć na kurs dotyczący remisu, który obecnie wynosi 4.15. Wygrana Wisły “wyceniana” jest natomiast na 5.30.

Odbierz od LV BET bonus powitalny do 3333 zł

Powyżej 2,5 bramki? Wisła z golem na wyjeździe?

W dotychczasowych spotkaniach obecnego sezonu z udziałem obu drużyn nie brakowało bramek. W trzech ostatnich meczach Górnika padały co najmniej trzy gole. Taka sytuacja miała miejsce również w przypadku Wisły. W ofercie LV BET kurs na powyżej 2,5 bramki w piątkowym meczu wynosi 1.65.

Wisła w sześciu ostatnich wyjazdowych meczach ligowych, naturalnie biorąc pod uwagę również poprzedni sezon, zdobywała przynajmniej jednego gola. Czy przedłuży swoją serię i zdobędzie gola także w Zabrzu? W LV BET można założyć się, że tak się stanie – kurs: 1.46. Można również postawić na brak gola Wisły – kurs: 2.55.

Kursy aktualne na 23 września 2020, godz. 23:41.

 

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.