Nie masz Karty Kibica? Nie masz możliwości uczestnictwa w domowych meczach Białej Gwiazdy lub mieszkasz za granicą? A może chciałbyś sprawić komuś prezent? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, Wisła Kraków włączy do sprzedaży specjalne bony dostępne online, które w dalszej kolejności można wymieniać na karnety. Przekonaj się, jakie korzyści daje Ci ten zakup.

Kupiłeś karnet? LVBet ma dla Ciebie bonus >>

Od czwartku 24 stycznia w sprzedaży dostępne będą 4 rodzaje bonów, odpowiadające wartościom karnetów dostępnych na rundę wiosenną 2019. Po dokonaniu zakupu na podany adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie w formie elektronicznego kodu, który jest konieczny przy realizacji abonamentu.

Co ważne, aby dokonać zakupu bonu nie trzeba posiadać Karty Kibica. Wymagana ona będzie dopiero w momencie wymiany bonu na karnet. Dodatkową korzyścią płynącą z zakupu bonu jest możliwość wyboru dowolnego miejsca na stadionie.

Zakupionego bonu nie trzeba realizować, będzie to wówczas forma finansowego wsparcia klubu!

Opcja zakupu i wymiany bonów na karnety dostępna będzie do momentu zakończenia sprzedaży biletów na drugi mecz rundy wiosennej rozgrywany przy Reymonta (mecz z Pogonią Szczecin).

(Wisła Kraków SA)