Potwierdziły się nasze poranne doniesienia o nowym “koszulkowym” sponsorze Wisły. Będzie nim bukmacher LVbet, a umowa z nowym sponsorem głównym będzie obowiązywała do końca sezonu 2017/18.

– Jest to dzień dla Wisły i jej kibiców niezwykle uroczysty. Dzięki LVbet Wisła robi kolejny krok w drodze na szczyt – podkreślała na konferencji prasowej prezes Marzena Sarapata.

– Wybraliśmy zdecydowanie najlepszą ofertę – odpowiedziała na pytanie dlaczego poszukiwania sponsora głównego dla klubu trwały tak długo.

– To moment w którym klub może poczuć stabilizację, a nam nam nie pozostaje nic innego jak koncentracja na działaniach na boisku- dodał Arkadiusz Głowacki, który zaprezentował się w już w koszulce z logo sponsora.

Przypomnijmy, że LVbet współpracuje z Wisłą od miesiąca. Banery sponsorskie tego bukmachera pojawiły się na stadionie po raz pierwszy podczas meczu z Koroną Kielce.

– Decyzję o zostaniu głównym sponsorem pomogli nam podjąć kibice Wisły – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LVbet.

Wisła jest czwartym klubem Ekstraklasy, który będzie grał z reklamą legalnego polskiego bukmachera na koszulkach. “Koszulkowych” sponsorów z branży zakładów sportowych mają bowiem Lech, Legia i Piast.